نفرات برتر حلقه های چهره به چهره قالهر تقدیر شدند

خبرگزاری شبستان: مسئول کانون فرهنگی هنری صاحب الزمان(عج) مسجد جامع قالهر از توابع دلیجان گفت:‌ نفرات برتر حلقه های طرح تربیتی چهره به چهره این کانون تقدیر شدند.

اسماعیل سهرابی، مسئول کانون فرهنگی هنری صاحب الزمان(عج) مسجد جامع قالهر از توابع دلیجان به خبرنگار خبرگزاری شبستان در اراک گفت:‌ همزمان با دهه مبارک فجر سی و پنجمین بهار انقلاب اسلامی ایران طی مراسم جشنی از اعضای حلقه های طرح چهره به چهره تقدیر شد.


وی با بیان اینکه در کانون صاحب الزمان(عج) قالهر چهار حلقه طرح تربیتی چهره به چهره فعال است، افزود: در مراسم جشن انقلاب که شامگاه گذشته در مسجد برگزار شد از 22 نفر از اعضای این طرح با اهدا لوح و هدایایی تقدیر شد.


سهرابی اظهار کرد: در این مراسم جشن که با اجرای نمایش های عروسکی و تئاتر همراه بود، دو گروه سرود برادران با عنوان صاحب الزمان(عج) و خواهران با عنوان ولایت به اجرای سرودهای انقلابی خود پرداختند.


‌ مسئول کانون فرهنگی هنری صاحب الزمان(عج) مسجد جامع قالهر از توابع دلیجان ادمه داد:‌ صادقی رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی دلیجان نیز در این مراسم به بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران و دعوت از مردم در راهپیمایی پور شور یوم الله 22بهمن پرداخت.


پایان پیام/
 

کد خبر 341623

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha