مجلس هم به جمع حمایت کنندگان نمایشگاه دیجیتال پیوست

خبرگزاری شبستان: طلایی از برگزاری نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، 8 تا 11 اسفند در محل دائمی نمایشگاه­های بین المللی تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری شبستان، رئیس هیات مدیره مجمع تشکل های فناوری اطلاعات با اعلام این خبر افزود: این نمایشگاه با مشارکت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود و از دیگر حامیان این نمایشگاه می توان به شورای عالی فضای مجازی ،اتاق بازرگانی ،صدا و سیما،سازمان توسعه تجارت ایران، مجمع تشکل های فناوری اطلاعات و ارتباطات، شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ، سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور،شرکت بین المللی همایش گستران ایماژ و مجمع تشکل های دانش بنیان ایران نام برد.


محمد رضا طلایی همچنین از عرضه آخرین دستاوردهای تولید کنندگان محتوا و ناشران دیجیتال در نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال خبر داد.


وی ادامه داد: در دوره های گذشته، فقط ناشران دیجیتال در نمایشگاه حضور داشتند ولی امسال برای نخستین بار با حمایت و همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تمامی فعالان حوزه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال در این نمایشگاه شرکت خواهند کرد.


وی با اشاره به رویکرد جدید نمایشگاه امسال افزود: از جمله فعالان حاضر در این نمایشگاه می توان از حوزه های سخت افزار، نرم افزار، نرم افزارهای تلفن همراه، ارائه دهندگان تسهیلات اینترنتی و تلفن های همراه هوشمند نام برد.


طلایی ،نمایشگاه بین المللی تهران را محل برگزاری این نمایشگاه ذکر کرد و اظهار داشت: با توجه به فضای بزرگ و گسترده نمایشگاه بین المللی ، این محل می تواند مکان مناسبی برای ارائه و معرفی ظرفیت ها و توانمندی های فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال فراهم سازد.


طلایی افزود: نشر دیجیتال دارای مخاطبان مختلف در گروههای سنی از جمله نوجوان، جوان و میانسال است و حضور این نشر در نمایشگاه رسانه های دیجیتال فرصت مناسبی برای حضور علاقمندان به این حوزه فراهم می کند.


نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، 8 تا 11 اسفندماه در محل دائمی نمایشگاه­های بین المللی تهران و با هدف معرفی ظرفیت­‌های فناوری اطلاعات و رسانه­‌های دیجیتال و توسعه سطح دسترسی جامعه به آخرین دستاوردها و نیز نمایش توانمندی­‌های تولید محتوای بومی مبتنی بر فرهنگ ایرانی - اسلامی برگزار می شود.
 

پایان پیام/

 

کد خبر 341593

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha