راهپیمایی 22 بهمن صحنه نمایش وحدت و اقتدار ملی است

خبرگزاری شبستان: فرماندار درمیان گفت: راهپیمایی 22 بهمن میعادگاه مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی برای نمایش وحدت و اقتدار ملی است.

به گزارش خبرگزاری شبستان از بیرجند، رجبعلی براتی در نشست برنامه ریزی راهپیمایی مراسم یوم الله 22 بهمن از پیروزی انقلاب در یوم الله 22 بهمن 57 به عنوان عظیم ترین واقعه سیاسی قرن یاد کرد و گفت: ظهور امام راحل به عنوان عالمی برجسته، حکیم و فقیهی شجاع و مجاهد به نقطه عطفی در تاریخ بشریت مبدل شد که تمام معادلات سیاسی جهان را برهم زد.


وی گفت: استکبار برای تغییر ذائقه مردم و نقشه جغرافیایی خاورمیانه نقشه های بسیاری کشیده بود که با پیروزی انقلاب اسلامی ایران تمام معادلات استکبار در این منطقه از جهان برهم خورد.


فرماندار درمیان، تعیین مختصات جغرافیایی، به وجود آوردن کشورهای وابسته و ضعیف، ایجاد درگیری های قومی، قبیله ای و مذهبی در کشورهای منطقه و عقب مانده نگه داشتن از نظر علمی، فرهنگی و اقتصادی را از مهمترین سیاست های دشمن در خاورمیانه برشمرد و اظهار داشت: هدف استکبار از ترویج فرهنگ منحط غربی در کشورهای منطقه به ویژه بلاد اسلامی ایجاد فساد اخلاقی و دور کردن مردم این کشورهات از تمدن و فرهنگ اصیل اسلامی است.


وی با بیان اینکه ظهور و حضور این ابرمرد تاریخ در جو خفقان طاغوت پهلوی عنایت خداوند بود، تصریح کرد: آنچه باعث پیروزی این انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف شده، بیداری، بصیرت و حمایت بی دریغ مردم خداجوی ایران از ولایت فقیه است.


براتی، اسلام آمریکایی را اسلامی سطحی نگر و مطیع استکبار دانست و افزود: مستکبرین جهان و در رأس آنها آمریکا و اسرائیل غاصب سالهاست که با توسل به حربه هایی نظیر، زور، ترور، ایجاد جو خفقان و وحشت و استفاده از حکام دست نشانده ذخایر و ثروت های ملی مردم کشورها را به غارت می برند.


وی ادامه داد: ملت مومن و هوشیار با حضور حماسی در مراسم گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان اسلام و انقلاب را کاملا مأیوس خواهند ساخت.
 

فرماندار درمیان گفت: مرزنشینان غیور درمیانی با حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی 22 بهمن و سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اوج اقتدار و اتحاد خود را به رخ جهانیان می کشند.


براتی تصریح کرد: مردم این شهرستان مرزی بار دیگر برای پاسداشت این ارزش ها در یوم الله 22 بهمن به خیابان ها می آیند تا با آرمان های امام، انقلاب و ولایت فقیه تجدید میثاق کنند.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری درمیان، وی پیام حضور مرزنشینان را اتحاد، انسجام، همراهی با نظام اسلامی و حرکت در مسیر استقلال فرهنگی، سیاسی و اقتصادی بر شمرد و یادآور شد: ایام‌الله دهه فجر یادآور روزگار نجات ملت ایران از یوغ استبداد و استعمار اجانب است.


مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در مرکز شهرستان درمیان با حضور گسترده و باشکوه مرزنشینان غیور درمیانی رأس ساعت 8:30 صبح سه شنبه آغاز و راهپیمایان ضمن طی حد فاصل میدان امام رضا(ع) و میدان شهید حمزه ای در محل میدان شهید حمزه ای اجتماع خواهند کرد.


پایان پیام/

کد خبر 341560

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha