بیانیه دفتر تبلیغات اسلامی به مناسبت یوم الله 22 بهمن

خبرگزاری شبستان: دفتر تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه ای، مردم را به برپایی مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از قم، متن این بیانیه بدین شرح است:


ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم
انقلاب اسلامی پایان بخش شب سیاه ظلم و جور، فساد، تبعیض، فقر، تباهی، استبداد، وابستگی و آغاز نوزایی ایران اسلامی و به اهتزاز درآمدن نگین الله اکبر در پرچم توحید بر فراز ایران می باشد و بار دیگر یوم الله 22 بهمن ، روز به ثمر نشستن نهال شکوهمند انقلاب اسلامی و یکپارچگی ملت آزاد و سر افراز ایران فرا رسیده است.


فجر انقلاب اسلامی ایران، یادآور پایمردی های رهایی بخش و مبارزات تاریخی مردم آزادی خواه در برابر حاکمیت استبداد و سلطه خارجی است. پیروزی انقلاب اسلامی نمادی از دستیابی ملت شریف ایران به استقلال، خودباوری، جایگاهی ویژه در نظام سیاسی جهان دارد.


انقلاب اسلامی ملت ایران همه ارزش‌های اسلامی رادر جهان امروز که تشنه معنویت و عدالت بود زنده کرد و به اسلام و مسلمانان هویت جدیدی داد و ملت ایران را الگویی تمام عیار برای عدالت خواهان و مستضعفان دنیا نمود و اکنون به برکت انقلاب اسلامی، وعده الهی حضرت امام(ره ) مبنی بر پیروزی ملت‌های مظلوم و مستضعف بر دولتمردان مستبد، مرتجع و وابسته منطقه در حال تحقق می‌باشد.


و اینک در آستانه سی وپنجمین سا لگرد انقلاب اسلامی مردم بزرگوار ایران در کوران 35 سال مجاهدت، جنگ، تحریم و فشارهای دشمن آبدیده شد و راه مقابله با فتنه ها و بحران های منطقه ای و جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمن را آموخت و تمام سرمایه گذاری ها و تلاش های دشمنان انقلاب برای براندازی و انحراف و توقف فرایند انقلاب اسلامی را بی اثر و نقش بر آب کرد.


امروز توسعه ایران اسلامی در عرصه های گوناگون علمی و دست یابی دانشمندان کشور به انرژی هسته ای در کنار غوغاسالاری رژیم جعلی و منفور صهیونیستی خود برگی دیگر از عمق و غنای فرهنگ انقلاب اسلامی و الگوگیری آن از نهضت عاشورا را به نمایش می گذارد.


مردم ایران با برپایی مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خود و شرکت در راهپیمایی 22 بهمن آماده می شوند که برگ زرین دیگری را در تاریخ این کشور اسلامی رقم زده و در راستای تحقق حماسه سیاسی مورد نظر مقام معظم رهبری گام دیگری بردارند.


دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به عنوان اولین نهاد انقلابی، فرهنگی و تبلیغی پس از پیروزی انقلاب اسلامی، ضمن گرامی داشت این روز بزرگ و تکریم مقام شامخ شهدای انقلاب و امام شهیدان و تجدید میثاق با آرمان‌های آن مرد الهی، همگام با ملت فهیم ایران، با ارزش‌ها و اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی تجدید عهد کرده و بیعت خود را با رهبر و مقتدای خویش تازه می‌کند.


پایان پیام/

کد خبر 341544

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha