خاطرات جلّاد عربستانی

جلاد عربستانی و یکی از اجراکنندگان احکام اعدام با شمشیر در این کشور معتقد است که تغییر شیوۀ اجرای حکم اعدام و به کارگیری روش تیرباران، موجب "بی‌کار" شدن او نخواهد شد.

 به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از العالم، محمد سعد البیشی که در منطقه مکه مکرمه، مجری احکام اعدام با شمشیر است، تاکید کرد که از مدت ها پیش برای به کارگیری اسلحه گرم، تمرین داشته و چندین حکم اعدام با گلوله (تیرباران) را هم به خوبی اجرا کرده است!


بیشی افزود: البته اعدام با شمشیر نیز همچنان اجرا می شود و به تازگی در استان رنیه، یک نفر را با شمشیر اعدام کردم. من روش استفاده از شمشیر را خیلی خوب می دانم.


وی که با روزنامه سعودی عکاظ گفتگو می کرد، با اشاره به این که 15 سال است به این حرفه اشتغال دارد، اظهار داشت: «خیلی اصرار داشتم که دست کم یکی از فرزندانم این حرفه را بیاموزد و اکنون یکی از آنها در این کار مهارت یافته، البته هنوز با پدرش تفاوت بسیار دارد (!)».


بیشی ادامه داد: «تاکید داشتم که فرزندم این شغل را به خوبی بیاموزد، چرا که خیلی از افراد میلی به انجام این کار ندارند، در حالی که علما و مبلّغان دینی همواره تاکید دارند که اعدام محکومان و اجرای احکام شریعت اسلامی، اجر و ثواب بسیار دارد».

کد خبر 238197

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha