آخرین قسمت کلاه پهلوی در سال 91/ طرفداران بی حجابی به میدان می‌آیند

آخرین قسمت سریال کلاه پهلوی در سال 91، جمعه 25 اسفندماه با نمایش قسمت بیست و پنجم به روی آنتن می‌رود.

به گزارش خبرگزاری شبستان، این قسمت از سریال یکی از پُرحادثه ترین قسمت های این مجموعه است که با حضور تعداد زیادی از بازیگران و نمایش وقوع رویدادهای مختلف همراه است. در قسمت 25 زنان و مردان موافق با کشف حجاب، در واکنش به شخصیت های مذهبی شهر اقدام به برپایی راهپیمایی در شهر و در دفاع از بی حجابی می کنند. این راهپیمایی با واکنش های متفاوتی مواجه می شود.

همچنین در این قسمت و در ادامه قسمت 24، کریم که حالتی طبیعی ندارد، به حجره میرزا رضا رفته و با تحریک وی باعث بروز درگیری می شود.  روابط صمصام (داریوش فرهنگ) و مه لقا(شقایق فراهانی) نیز در قسمت 25 به نقطه حساسی می رسد.


با پخش این قسمت، نمایش سریال کلاه پهلوی در سال 1391 به پایان می رسد و علاقمندان می توانند ادامه این اثر را در سال 1392 دنبال کنند. هنوز درخصوص نمایش یا عدم نمایش این سریال در ایام نوروز تصمیم قطعی گرفته نشده است.


گفتنی است به دلیل درخواست های مختلف مخاطبان، از دو هفته قبل شبکه یک سیما تکرار این سریال را در ساعت 15/15 روزهای شنبه پخش می کند.


این سریال در 54 قسمت به کارگردانی «سیدضیاءالدین دری» و به تهیه کنندگی«محمد رضا تخت کشیان» در شبکه یک سیما ساخته شده و هشت ماه از آغاز پخش آن می گذرد. پخش کلاه پهلوی تا پاییز سال آینده ادامه خواهد داشت.

 

پایان پیام/

کد خبر 238167

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha