جشنــواره ملی عکــس «تیبا در زندگی شهری» برگزار می شود

فراخوان جشنواره ملی عکس«تیبا در زندگی شهری»در آستانه سال جدید از سوی مدیریت ارتباطات گروه خودروسازی سایپا منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان، گروه خودروسازی سایپا در نظر دارد به پاس بزرگداشت سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی و در راستای اهداف خود مبنی بر شناسایی جایگاه محصولات سایپا در جامعه و زندگی مردم، جشنواره عکس "تیبا در زندگی شهری" را برگزار نماید.


بررسی نحوه بکارگیری و استفاده از این محصول ملی در زندگی مردم از جمله اهداف این جشنواره اعلام شده است.


براساس فراخوان تنظیم شده، هر عکاس می‌تواند 10 قطعه عکس شماره گذاری شده را به صورت رنگی یا سیاه و سفید با مشخصات dpi 72 و فرمت jpg و حجم MB5/2 برای هر عکس به همراه فایل word از اطلاعات شخصی، شامل ذکر موقعیت مکانی عکس، نام و نام خانوادگی، شماره تلفن و موبایل، آدرس پستی و پست الکترونیک در فولدری با نام و نام خانوادگی عکاس به آدرس پست الکترونیک tibaphoto92@gmail.com ارسال نماید. به عکس‌های ارسالی فاقد اطلاعات شخصی ترتیب اثر داده نخواهد شد.


هنرمندان عکاس می توانند حضور تیبا در نوروز، تیبا در سفر، تیبا و طبیعت، تیبا و قومیتها، تیبا و ورزش و ... را به تصویر بکشند.


در این فراخوان آمده است: عکس‌ها می بایست مستند بوده و پردازش تصاویر نباید خدشه‌ای در رویکرد اسنادی تصاویر وارد نماید.


داوری آثار و برگزاری نمایشگاه و اهدای جوایز این جشنواره خرداد ماه سال 92 در نگارخانه ایوان وابسته به شرکت فرهنگ فیلم تهران، برگزار خواهد شد.


این گزارش حاکیست، به نفرات اول تا سوم برگزیده به ترتیب مبلغ پانزده، ده و پنج میلیون ریال جایزه نقدی به همراه صنایع دستی اهدا خواهد شد.


همچنین 50 اثر راه یافته به نمایشگاه، گواهینامه شرکت در نمایشگاه عکس تیبا در زندگی شهری را دریافت خواهند کرد و به 20 نفر نیز جوایزی از طرف شرکت سایپا اهداء خواهد شد.


افشین شاهرودی، مرتضی جانبخش و مهدی حسینی داوران این جشنواره هستند.


علاقمندان می توانند آثار خود را تا 25 اردیبهشت 92 سال آینده به دبیرخانه جشنواره عکس "تیبا در زندگی شهری" ارسال نمایند.


هنرمندان علاقمند برای شرکت در این جشنواره، جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.farhangfilm.ir مراجعه و یا با شماره تلفن های 88665525-88665526 تماس حاصل نمایند.


شرکت فرهنگ فیلم تهران مجری این جشنواره است. این شرکت در کارنامه خود برگزاری جشنوارهها و نمایشگاههای عکس بوی عیدی، آخرین برگ درخت، نگاه اول، چندنگاه چندتجربه 1 و 2، عکس های استانبول و ... را دارد.

 

پایان پیام/

-

کد خبر 237545

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha