کارت پستال هایی از ایران در شانگهای

نشر تحریر خیال مجموعه عکس کارت پستال های مریم فخیمی را با عنوان " ایران زیبای من " با مناظری از طبیعت چهار فصل ایران منتشر کرد.<BR> <BR>

 

 

به گزارش خبرگزاری شبستان، مجموعه ای از کارت پستال های نقاط مختلف ایران زمین که به صورت مجموعه ای نمایشگاهی در شهر شانگهای برگزار شد به صورت کارت پستال در کنار نمایشگاه این عکاس توزیع می شود.

 

در این مجموعه کارت پستالی که به شکل آلبوم در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد عکس هایی رنگی از مناطق: جزیره هرمز، کلاردشت، باغ سنگی سیرجان، جاده ومعه سرا به گیلان، طبس، شمشک، کویر، تهران، انارک، لواسان و امامه از نماهایی از طبیعت، منظره و نماهایی داخلی به شکل رنگی در اندازه 13 در 18 سانتیمتر به شکل رنگی به چاپ رسیده است.
 

مریم فخیمی متولد سال 1349 در تهران و از سال 1382 تاکنون 6 دوره نمایشگاه انفرادی و 16 دوره نمایشگاه گروهی از آثار عکاسی خود برگزار کرده است.

 

این مجموعه عکس پستال ها با آثاری از مریم فخیمی به مناظری از چشم انداز های زیبا و مفاهیمی ارزشمند و فرهنگی، پرداخته و با حمایت و پشتیبانی موسسه فرهنگی کارگاه تحریر خیال به چاپ رسید و با معرفی در " پایگاه تخصصی کتاب عکس " (KetabeAks.ir) در دسترس سایر علاقه مندان قرار گرفت.


مجموعه عکس پستال های " ایران زیبای من " حاوی دوازده قطعه عکس رنگی با معرفی دو زبانه پارسی و انگلیسی مکان ها و موقعیت های عکاسی، عکس هایی از مریم فخیمی، طراحی گرافیک سید احسان حسینی با جلدی مقاوم در اندازه 15 در 20 سانتیمتر، در انتشارات تحریر خیال در شمارگان 1000 نسخه و به شکل عکس دار، با کاغذ گلاسه و قیمتی برابر با: 100000 ریال (ده هزار تومان) به چاپ رسیده و در فهرست مجموعه عکس پستال های " پایگاه تخصصی کتاب عکس " به ثبت رسیده است.


علاقمندان به مشاهده و تهیه تالیفات عکاسی معرفی شده در " پایگاه تخصصی کتاب عکس " می توانند جهت مشاهده فهرست عناوین کتاب ها و نشریه های موجود در این پایگاه، از بخش نمایشگاهی این طرح واقع در دفتر مرکزی " پایگاه عکس چیلیک " در تهران، دیدار و سایر نیازهای خود را در حوزه کتاب ها و نشریات عکاسی از طریق سفارش به این پایگاه، مطرح و در اسرع زمان و با برخورداری از شرایط ویژه کتاب مورد نظر خود را دریافت نمایند.

 

سایر متقاضیان شهرستان نیز جهت تهیه این مجموعه درخواست خود را " ایـنـجـا " مطرح کرده و یا با شماره 02188348824 تماس حاصل کنید.
 

 

پایان پیام/

کد خبر 236294

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha