مجمع هم اندیشی معاونین جهادکشاورزی منطقه 2 کشور در بندرعباس برگزار شد

مجمع هم اندیشی معاونین توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان های جهاد کشاورزی منطقه دو کشور در بندرعباس به مدت دو روز برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از هرمزگان در این نشست ضمن برگزاری کارگاه های آموزشی در خصوص مباحث مدیریتی، امور مالی و منابع انسانی، معاونین سازمان های جهاد کشاورزی به طرح و هم اندیشی در خصوص مسائل و مشکلات موجود و نیز راهکارهایی جهت رفع موانع پرداختند.


مهندس منصور خاکی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در این نشست جهت رفع موانع و بهبود فرایندهای مدیریتی در خصوص پرسنلی و اداری، تحقق اهداف و نیز امورات مرتبط با مباحث مالی و پشتیبانی، تخصیص بودجه و اعتبارات و پرداخت دیون و سایر اولویت ها تشکیل کارگروه های ویژه و مستندسازی کارشناسی را ضروری برشمرد.
 

وی در خصوص جذب مهندسین ناظر خاطر نشان کرد: ساز و کارهای جذب ناظرین بر اساس تکالیف قانونی پیگیری می شود. معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی بر پیگیری اولویت هایی همچون بهبود اقدامات رفاهی و انگیزشی کارکنان، استقرار سیستم یکپارچه اداری مالی و پشتیبانی در استان ها، بهبود وضعیت شغلی کارکنان و اجرای مدیریت دانش، تدوین برنامه های کارشناسی و لزوم صرفه جویی و نیز مصرف بهینه اعتبارات با تاکید بر اعتبارات هزینه ای و سیاستهای بودجه سال آتی تاکید کرد.
 

در این نشست همچنین رییس مرکز تحول و نوسازی وزارت جهاد کشاورزی نیز با بیان گزارشی در خصوص اجرای برنامه های بهبود مدیریت دانش در سازمان ها و نیز موفقیت این وزارتخانه در اجرای طرح تعالی سازمانی اظهار داشت: معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی، کسب گواهینامه جایزه ملی بهره وری و تعالی سازمانی مبنی بر استقرار مدل تعالی سازمانی در سازمانهای پایلوت را با هدف شرکت موثر و هدفمند و به منظور دریافت جوایز این طرح هدفگذاری نمود.
 

مهندس علی قلفی افزود: در سال جاری علاوه بر دریافت گواهینامه تعالی منابع انسانی توسط ستاد معاونت، سازمان های جهاد کشاورزی استان های اصفهان، خراسان رضوی، زنجان، فارس، هرمزگان و سازمان تعاون روستایی پس از ارزیابی توسط ارزیابان موسسه مطالعات بهره وری و تعالی سازمانی موفق به دریافت سطح گواهینامه جایزه ملی بهره وری و تعالی سازمانی گردیدند و به این ترتیب درسال 1391 برای نخستین بار وزارت متبوع موفق به دریافت 7 جایزه ملی در حوزه های تعالی گردید.
 

در این نشست هم اندیشی، مهندس صالحی رییس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان نیز در خصوص بررسی موانع و وضعیت اعتبارات، امورات پرسنلی و استراتژی و برنامه هایی در خصوص منابع انسانی و نیز تجهیز و تقویت مراکز جهاد کشاورزی مطالبی را بیان داشت.
 

گفتنی است؛ معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در نشست مشترک معاونین و مدیران ستادی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان و در برنامه دیدار و تکریم خانواده های شهدای این سازمان حضور یافت.
 

وی همچنین از پروژه های تعاونی مسکن کارکنان جهاد کشاورزی نیز بازدید نمود.
 

پایان پیام/
 

کد خبر 235950

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha