مجموعه 10 جلدی قصه منظوم کودک به قلم افسانه شعبان نژاد

افسانه شعبان نژاد شاعر کودک و نوجوان از انتشار مجموعه قصه منظوم ده جلدی اش؛ «هاپول و گرگ و گله» برای گروه سنی کودک به همت دفتر ادبیات کودک و نوجوان حوزه هنری و توسط انتشارات سوره مهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری شبستان،افسانه شعبان نژاد شاعر و نویسنده کودک و نوجوان ضمن اعلام این خبر درباره مجموعه شعرش گفت: این مجموعه با عنوان کلی «هاپول و گرگ و گله» دارای درون مایه طنز است که ده قصه منظوم را شامل می شود.

 

وی با بیان اینکه بین قصه های این مجموعه 10 جلدی پیوستگی و ارتباط وجود دارد، افزود: داستان این مجموعه درباره یک سگ گله خیالباف است و هر یک از داستان ها عنوان ویژه خود را دارد که در هر یک شخصیت های جدیدی به شخصیت های اصلی و ثابت داستان اضافه می شوند.

 

این صاحب نظر ادبیات کودک و نوجوان که خود یکی از اعضای بخش کارشناسی پروژه بزرگ ادبی کودک در دفتر ادبیات کودک و نوجوان است، اظهار کرد: آثاری که برای این پروژه ارسال شد از کیفیت خوبی برخوردار بودند و از این رو آثار زیادی هم در زمینه شعر و هم داستان برای انتشار تصویب شدند.

 

وی ادامه داد: در بخش کارشناسی آثار سخت گیری های زیادی داشتیم و هدفمان از این سخت گیری ها تصویب آثار با کیفیت و حرفه ای بود؛ فکر می کنم آثار تصویب شده آثار خوب و ارزشمندی در زمینه ادبیات کودک و نوجوان باشد.

 

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، این کارشناس ادبیات کودک و نوجوان اظهار امیدواری کرد که انتشار آثار پروژه ادبی کودک دفتر ادبیات کودک و نوجوان حوزه هنری بتواند کمبود های موجود در این عرصه را جبران کند.

 

شعبان نژاد در پایان از نگارش یک مجموعه 10 جلدی دیگر برای گروه سنی خردسال با عنوان «بازی، شعر، نمایش» خبر داد که آن هم قرار است توسط دفتر ادبیات کودک و نوجوان حوزه هنری منتشر شود.


پایان پیام/
 

کد خبر 233107

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha