۴۶۰ کانون در مساجد بام ایران از طرح ملی «مسجد کانون نشاط» بهره‌مند شدند

حجت‌الاسلام حجت‌پناه گفت: طرح ملی «مسجد کانون نشاط» سال ۱۴۰۳ با حضور ۴۶۰ کانون فرهنگی هنری در مساجد چهارمحال‌وبختیاری برگزار شد.

حجت‌الاسلام محمدابراهیم حجت‌پناه به خبرنگار خبرگزاری شبستان در استان چهارمحال‌وبختیاری گفت: برنامه‌های غنی‌سازی اوقات فراغت در کانون‌های مساجد استان تا شهریورماه ادامه دارد و علاقه‌مندان به شرکت در این طرح می‌توانند در بخش‌های قرآن و عترت، بخش هنری و ادبی و ورزشی و تفریحی ثبت‌نام کنند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال‌وبختیاری ادامه داد: طرح مسجد کانون نشاط به‌منظور ارتقا و جامعیت‌بخشی برنامه‌های فرهنگی، هنری و آموزشی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد و به‌منظور غنی‌سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان سنین هفت تا ۱۹ سال اجرا می‌شود.

وی تصریح کرد: در حوزه قرآن و عترت علاقه‌مندان می‌توانند در کلاس‌های روخوانی قران، حفظ، تفسیر، مسابقات قرآنی، صحیفه سجادیه، کلاس‌های اخلاقی، بصیرتی و معرفتی شرکت کنند.

حجت‌الاسلام حجت‌پناه تصریح کرد: در بخش هنری و ادبی نیز کلاس‌های نقاشی، خوشنویسی، قصه‌گویی، شعر، سرود، تئاتر، تولیدات هنری و در بخش مهارتی کلاس‌های فنی و صنایع‌دستی برای علاقه‌مندان پیش‌بینی شده است.

وی یادآور شد: تلاش شده کلاس‌های غنی‌سازی اوقات فراغت متناسب با نیازهای واقعی کودکان و نوجوانان و بر مبنای اصول تربیتی با حضور مربیان مجرب برگزار شود.

کد خبر 1772282

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha