مساجد ظرفیتی اثرگذار برای کاهش آسیب‌های اجتماعی مناطق هستند  

استاندار لرستان با اشاره به ظرفیت مساجد در محلات گفت: کاهش آسیب‌های اجتماعی و رفع مشکلات دو محله اسد آبادی و فلک الدین خرم‌آباد با استفاده از ظرفیت محله، مسجد، پایگاه مقاومت بسیج و مشارکت حلقه‌های میانی در دستور کار قرار گرفت.  

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از خرم‌آباد، ابوطالب شفقت، امروز در جلسه بررسی مشکلات دو محله اسد آبادی و فلک الدین خرم‌آباد، با اشاره به بازدیدهای انجام شده از این دو محله، اظهارداشت: دو محله اسد آبادی و فلک الدین از مناطق کمتر برخوردار و محروم خرم آباد هستند.

استاندار لرستان افزود: با وجود اینکه در گذشته کارهای خوبی هم در این محلات انجام شده حتی اهالی محله هم کارگروهی برای احصا مسائل تشکیل دادند اما رفع مشکلات این دو محله به اقدامات بیشتری نیاز دارد.

وی با اشاره به حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی در جلسه، بیان کرد: قرار شد با محوریت محله، استفاده از ظرفیت مسجد، پایگاه مقاومت بسیج و مشارکت  حلقه‌های میانی رفع مشکلات محله انجام شود.

شفقت بر ساماندهی ضایعات فروشی‌ها در دو محله اسدآبادی و فلک الدین به عنوان مطالبه ی مهم اهالی آنها تاکید کرد و گفت: قرار است شهرداری ظرف دو هفته آینده با تعیین مکان، انتقال و ساماندهی ضایعات فروشی‌ها را انجام دهد.

وی با اشاره به ضرورت جانمایی میادین تره‌بار، فضای ورزشی، درمانی و آموزشی در این محلات گفت: هدف ما کاهش آسیب‌های اجتماعی در این محله‌ها است و برای تحقق این امر از همه ظرفیت ها استفاده می‌کنیم.

کد خبر 1771743

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha