مشارکت ۶۷ درصدی مردم در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۳۸۰ هزار نفر از مردم استان در دور دوم انتخابات شرکت کردند و مشارکت ۶۷.۵ درصدی رقم خورد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یاسوج، «سید علی احمدزاده» ظهر امروز در جمع خبرنگاران ضمن قدردانی از حضور پرشور و با مشارکت بالای مردم استان گفت: خوشبختانه انتخابات دور دوم ریاست جمهوری با حضور پرشور و چشم گیر مردم ایران و استان به پایان رسید.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم استان در دور دوم انتخابات به خوبی پای کار آمدند و جزء سه استان با مشارکت بالا قرار گرفتیم. وی ادامه داد: ۳۸۰ هزار نفر از مردم استان در دور دوم انتخابات شرکت کردند و مشارکت ۶۷.۵ درصدی رقم خورد.

وی با اشاره به اینکه همه ملت ایران پیروز دور دوم انتخابات هستند، گفت: به آقای پزشکیان و همه هواداران رئیس جمهور منتخب تبریک عرض می کنیم و امیدواریم در دوران ریاست جمهوری آقای پزشکیان شاهد شکوفایی و پیشرفت کشور باشیم.

احمدزاده بیان کرد: رقابت تمام شد و حالا زمان رفاقت است و باید همه دست در دست هم زیر نظر رهبر معظم انقلاب از دولت و رئیس جمهور منتخب ملت حمایت کنیم و امیدوارم راهی که شهید رئیسی برای خدمت به مردم انتخاب کرد در همه دولت‌ها خصوصا در دولت آقای پزشکیان استمرار داشته باشد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: دولت چهاردهم دولت خدمتگزار به مردم خواهد بود و با انتخاب نیروهای کارآمد زمینه شکوفایی و رشد و ترقی کشور را رقم خواهد زد.

وی گفت: دولت سیزدهم همه تلاش خود را کرد تا چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در کمال آرامش و امنیت برگزار شود و چنین هم شد که از همه خدمتگزاران در دولت آیت الله شهید رئیسی تشکر و قدردانی می کنم. استاندار خاطرنشان کرد: از آثار دموکراسی و جمهوریت در جمهوری اسلامی ایران همین است که مردم مستقیم در سرنوشت خود دخالت دارند.

کد خبر 1771561

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha