حماسه‌ی جمهور هیأتی‌ها در ۴۰۰ نقطه کشور

هیأت‌های مذهبی با راه‌اندازی پویش #حماسه_جمهور ، مجاهدت‌ها و اقدامات خرد و کلان آیت‌الله رئیسی، بازکردن گره‌های کور و به ویژه گفتمان عظیم مقاومت و مجاهدت و پیشبرد این نگاه در جهان را روایت خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از سازمان هیأت و تشکل‌های دینی، همزمان با فرارسیدن چهلم شهدای خدمت آیت‌الله رئیسی و همراهانش، هیأت‌های مذهبی با راه‌اندازی پویش #حماسه_جمهور ، مجاهدت‌ها و اقدامات خرد و کلان آیت‌الله رئیسی، بازکردن گره‌های کور و به ویژه گفتمان عظیم مقاومت و مجاهدت و پیشبرد این نگاه در جهان را روایت خواهند کرد.

همزمان با هفتم تیرماه، چهلمین روز شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهان، بناست مراسم بزرگداشت در هیأت‌ها برگزار شود. در ۴۰۰ نقطه که محل خدمات آیت‌الله رئیسی بوده مانند کارگاه‌ها و کارخانه‌های احیاء شده، مجالس بزرگداشت از سوی هیأت‌های مذهبی با عنوان «حماسه جمهور» برگزار می‌شود و تلاش‌ها، دستاوردها، خدمات و ویژگی‌های شهید رئیسی و همراهان بیان خواهد شد.

کارخانه هپکو اراک و کارخانه نیشکر هفت تپه از محل‌های اصلی برگزاری بزرگداشت حماسه جمهور توسط هیأت‌های مذهبی است.

یکی دیگر از اقدامات و رویدادهای هیأت‌های مذهبی در این ایام، برپایی ۱۰۰۰۰ موکب خدمت است که توسط مساجد و هیأت‌ها در محلات سراسر ایران برپا می‌شود. این موکب‌ها با عنوان پویش #موکب_خدمت_محله بنا دارد حماسه تشییع شهدای خدمت را تکمیل کند و حماسه انتخابات را رقم بزند.

هیأتی‌ها در این موکب‌ها، به یاد شهدای خدمت به مردم خدمت‌رسانی می‌کنند و فرصتی هم برای گفت‌وگو با مردم خواهند داشت تا رسالت جهادتبیینی خود را میسر کنند.

برپایی گعده‌های جهاد تبیین ویژه انتخابات، برپایی تریبون آزاد انتخاباتی، ایستگاه پشت‌نویسی ماشین‌ها، برپایی نمایشگاه و پخش مناظره‌های انتخاباتی و ... از برنامه‌های این موکب‌های خدمت‌رسان خواهد بود.

کد خبر 1769826

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha