جذب امریه سرباز طلبه در نمایندگی ولی فقیه سپاه استان لرستان

حجت الاسلام لرستانی از طرح جذب امریه سرباز طلبه در نمایندگی ولی‌فقیه سپاه استان لرستان خبر داد و گفت: داشتن مدرک تحصیلی سطح یک حوزه به بالا و حکم تلبس، تعهد داشتن به انجام امور محول شده به سرباز طلبه در مدت زمان خدمت سربازی از جمله شرایط پذیرش است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از خرم آباد، حجت الاسلام علی لرستانی، امروز در جمع خبرنگاران از طرح جذب امریه سرباز طلبه در نمایندگی ولی فقیه سپاه استان لرستان خبر داد و اظهارداشت: طرح جذب سرباز طلبه مزیت‌های بسیاری را برای طلاب سرباز ایجاد کرده است.

مسئول امور روحانیون نمایندگی ولی فقیه سپاه حضرت ابوالفضل(ع) افزود: آن دسته از طلاب واجد شرایط که قصد اعزام به خدمت سربازی را در سال ۱۴۰۳ دارند، می‌توانند به دفاتر نمایندگی ولی فقیه شهرستان‌های سطح استان و  امور روحانیون سپاه لرستان مراجعه کرده و مراحل ثبت نام خود را پس از تائیدیه‌های لازم، در سامانه نجاح مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه در بخش امریه انجام دهند.

وی عنوان کرد: به طور کلی آن دسته از طلاب مشمول خدمت سربازی که دارای شرایط لازم باشند، می‌توانند به عنوان سرباز طلبه در نمایندگی ولی فقیه سپاه حضرت ابوالفضل (ع) مشغول به فعالیت شوند.

حجت الاسلام لرستانی داشتن مدرک تحصیلی سطح  یک حوزه  به بالا و حکم تلبس، تعهد داشتن به انجام امور محول شده به سرباز طلبه در مدت زمان خدمت سربازی، برخورداری از سلامت روحی و جسمی متناسب با انجام ماموریت‌های محوله، داشتن کد فعال در مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه و تعهد داشتن به رعایت شئونات روحانیت و طلبگی و ملبس بودن به لباس روحانیت در حین خدمت، از شرایط سربازان امریه در سپاه عنوان کرد.

کد خبر 1769145

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha