اختتامیه دوره هفدهم آموزش زبان فارسی در مسکو برگزار شد

اختتامیه هفدهمین دوره آموزش زبان فارسی مرکز زبان رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از بنیاد سعدی، در مراسم اختتامیه این دوره زهره حمدیه؛ کارشناس رایزنی فرهنگی ایران و نمایندگی بنیاد سعدی ضمن تبریک موفقیت فارسی‌آموزان در دوره هفدهم، گفت: یادگیری زبان یکی از راه‌های شناخت فرهنگ و مردم دیگر کشورها است و چنانچه بخواهید درک عمیقی از فرهنگ آن کشور پیدا کنید تکمیل یادگیری زبان به شما کمک می‌کند.

وی افزود: برای آنکه این معلومات بدست آمده در مدت یادگیری زبان در ذهن شما ماندگار شود، مناسب است به ایران سفر کنید و از نزدیک دانش خود را ارزیابی و با سبک زندگی ایرانیان آشنا شوید.

در پایان این مراسم، گواهینامه پایان دوره هفدهم به فارسی‌آموزان اعطا گردید.

زبان فارسی در این ترم آموزشی توسط آناستاسیا بلوخینا و امیر ختایی با استفاده کتاب‌های گام اول، مینا (۱)، (۲)، لذت خواندن (۱)،(۲)، واژه‌آموزی (۱)، ایران‌شناسی (۱) تدریس شد و ۲۰ نفر فارسی‌آموزان این دوره، در سه گروه آموزشی مقدماتی، میانی و پیشرفته طی ۴ ماه به یادگیری زبان و ادب فارسی پرداختند.

کلاس‌های آموزش زبان فارسی در مرکز زبان رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران و نمایندگی بنیاد سعدی در فدراسیون روسیه، به صورت مستمر از سال ۱۳۹۵ برگزار شده و مورد استقبال مخاطبان روس قرار گرفته است.

کد خبر 1768274

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha