دانشگاه فرهنگیان لرستان میزبان جشنواره منطقه‌ای تدریس برتر است

دکتر حقی با اشاره به برگزاری مرحله مقدماتی و استانی جشنواره منطقه‌ای تدریس برتر گفت: ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت نیز مرحله منطقه‌ای این جشنواره برگزار می‌شود.

احمد حقی، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از خرم‌آباد، اظهارداشت: دانشگاه فرهنگیان استان لرستان امسال میزبان جشنواره منطقه ای تدریس برتر با مشارکت پنج استان از جمله کردستان، کرمانشاه، ایلام، مرکزی و خوزستان بوده و دانشجویان استان نیز در سطح منطقه ای در این جشنواره مشارکت دارند.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان لرستان با اشاره به اینکه شروع جشنواره از ۲۱ اسفندماه بوده است، افزود: مراحل مقدماتی و استانی جشنواره برگزار شده و مرحله منطقه‌ای نیز ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت ماه به میزبانی استان لرستان برگزار می شود.

وی عنوان‌کرد: در نهایت برگزیدگان این مرحله از بین۴۲ نفر دانشجو معلم دانشجویان استان های مذکور منتخب خواهند شد و در سطح ملی باهم رقابت خواهند کرد.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان عنوان داشت: هدف از برگزاری این جشنواره ارزیابی و ایجاد انگیزه در افزایش توانمندی‌های حرفه ای معلمی است.

وی اظهارکرد: علاوه بر اینکه وظیفه داریم به عنوان یک دانشگاه ماموریت محور حوزه تخصصی دانشجویان را تقویت کنیم، لازم است که آموزش هایی را در حوزه توانمندی های معلمی به آنها ارائه دهیم و دانشجویان ما باید هنر معلمی و توانمندی معلمی را در پایان دوره آموزشی به دست بیاورند.

حقی گفت: این جشنواره در حوزه آموزش ابتدایی، مشاوره و راهنمایی، پرورشی و امور تربیتی و در حوزه دانش آموزان با نیازهای ویژه کودکان(استثنایی)، علوم اجتماعی و تاریخ برگزار خواهد شد.

کد خبر 1763643

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha