مدیرستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد لرستان با خانواده شهید شمسه دیدار کرد

در راستای تکریم خانواده شهدا، مدیرستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونین این اداره کل، دبیر جبهه فرهنگی لرستان و مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد، با خانواده شهید مدافع حرم، شهید حاج ماشاءالله شمسه دیدار کردند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از خرم آباد، محمد چگنی نژاد در دیدار با خانواده شهید شمسه، با گرامیداشت یاد و خاطره شهید، اظهار داشت: امنیت و آرامش امروز کشورمان مرهون خون پاک شهداست.

مدیرستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان افزود: شهدا از جان و خانواده خود گذشتند تا خاک کشور و انقلاب اسلامی خدشه‌دار نشود.

وی تصریح کرد: اگر امروز عزت و افتخاری داریم، نتیجه فداکاری و رشادت شهدای گرانقدر است که با تقدیم جان خویش امنیت و آرامش امروز را تامین کردند.

اعظم روانشاد، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، شهدا را چراغ راه دانستند و گفت: شهدای مدافع حرم، با دفاع از حرم آل‌الله از جان خود مایه گذاشته‌اند.

وی تصریح کرد: شهید شمسه نیز با نثار خون خود، نامی جاوید برای لرستان به ثبت رسانده است.

شهید ماشاءالله شمسه در سال ۱۳۴۶ در بروجرد متولد شد و در سال ۶۴ به عنوان بسیجی به جبهه رفت و تا سال ۷۲ در این مناطق خدمت کرد و بعد از پایان دوران خدمت به اصرار و خواست خود و پیگیری‌های شدید به سوریه رفت و با اصابت تیر تک تیرانداز تکفیری در ۹۴/۱/۱۳ به شهادت رسید.

کد خبر 1757303

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha