فعالیت های آموزشی مدارس کهگیلویه و بویراحمد از ۱۴ فروردین رسما آغاز می شود

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: تمامی مدارس استان از روز ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ باز و فعالیت های آموزشی رسما در سال جدید آغاز می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یاسوج، «سید ولی موسوی» ضمن تسلیت شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) و گرامیداشت لیالی قدر، اظهار کرد: با توجه به پایان یافتن  تعطیلات عید نوروز ،مدارس از تاریخ ۱۴ فروردین دایر بوده و فعالیت آموزشی آنان در سال تحصیلی جدید از سرگرفته می شود.

وی گفت: به منظور بهره مندی دانش آموزان و فرهنگیان از برکات ماه مبارک رمضان و شب قدر، فعالیت مدارس در روزهای ۱۴ و ۱۵ از ساعت ۹ صبح آغاز و در روزهای باقی مانده صرفا تا پایان ماه مبارک رمضان آغاز به کار مدارس از ساعت 8 صبح خواهد بود.

موسوی افزود: پس از پایان  ماه مبارک رمضان آغاز به کار مدارس به روال عادی باز خواهد گشت.

 وی با بیان اینکه اجرای کامل برنامه درسی و رعایت ساعات مصوب آموزشی در هر دوره تحصیلی مورد تاکید است، گفت: معلمان از اجرای هرگونه آزمون مؤثر در ارزشیابی تحصیلی و کلاسی دانش آموزان در این ماه مبارک خودداری کنند.

موسوی، از دانش آموزان و اولیاء آنان خواست با توجه به فرصت اندک تا پایان فعالیت های آموزشی مدارس در سال تحصیلی جاری نسبت به حضور منظم در کلاسهای درس اقدام و از فرصت باقی مانده نهایت استفاده را ببرند.

کد خبر 1756895

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha