غزه گورستان قوانین بین المللی است

مسئول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه شهدای استان آذربایجان غربی گفت: غزه گورستان قوانین بین المللی است، و مردان را بازداشت و شکنجه، زنان را مورد تجاوز و کودکان را بمباران و زنان بار دار توسط بلدزرها دریده می شوند و این غم برای ملتهای مسلمان یک دردکشنده است.

رقیه موسویان، مسئول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه شهدای استان آذربایجان غربی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در استان آذربایجان غربی، گفت: بیش از ۱۷۰روز است که شاهد جنایات غیر انسانی و وحشیانه رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی و نوار غزه هستیم  و مردم مظلوم فلسطین زیر ظلم و ستم ونسل کشی نازی وار قرار گرفتند.

وی افزود: اقدام اخیر رژیم صهیونیستی اسرائیل در حمله به بیمارستان الشفاء وکشتار و خشونت وهتک حرمت زنان مسلمان، نشان از ضعف این رژیم در برابر عزم و اراده مردم غزه وبخصوص محور مقاومت یعنی زنان و کودکان دارد.

موسویان ادامه داد: مردم روزه‌دارغزه با خون افطار می کنند و سران کشورهای عرب و رهبران جامعه جهانی و مدافع حقوق بشر و... خفگان گرفته اند. اعدام های میدانی، بازداشت ها و کوچاندن آوارگان و دیگر اقدامات غیرانسانی و نازیستی، علیه فلسطینی ها در بیمارستان شفا و نوار غزه توسط ارتش رژیم صهیونیستی با مشارکت آمریکا، نشان دهنده جنایت جنگی بوده و حکایت از اینست که رژیم صهیونیستی تاکنون نتوانسته به اهداف خود در جنگ غزه برسد رژیم صهیون در اوج ضعف خود وبه دنبال خلق پیروزی خیالی، به بیماران و زنان و کودکان زخمی بیمارستان حمله کرده است تا مردم غزه را به سمت جنوب کوچ داده و این سرزمین را هم به مناطق اشغالی خود اضافه کنند.

وی با بیان اینکه غزه گورستان قوانین بین المللی است، ادامه داد: مردان را بازداشت و شکنجه، زنان را مورد تجاوز و کودکان را بمباران و زنان بار دار توسط بلدزرها دریده می شوند و این غم برای ملتهای مسلمان یک دردکشنده است.

موسویان گفت: بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای(حفظه الله) : صبر تاریخی مردم غزه، موضوع فلسطین را علی رغم خواست دشمن به مسئله اول جهان تبدیل کرده است. جنگ ترکیبی روانی صهیون و مارپیچ سکوت رسانه های شاخص حلقه بگوش آمریکا و انگلیس، برای سرپوش گذاشتن به جنایات قرن حاضر با هدف شکستن مقاومت مبارزان فلسطینی، راه بجایی نبرده و خیزش عظیم مردم جهان برای ریشه کنی اسرائیل، این بلای عظیم بشریت را بدنبال دارد.

مسئول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه شهدای استان آذربایجان غربی افزود: ما جامعه زنان سپاه شهدا ضمن اعلام نفرت و محکومیت جنایات جنگی صهیون باپشتیبانی آمریکا در غزه، تاکید می کنیم که این جنایات شنیع خللی در عزم ملتهای مسلمان و ملت مظلوم فلسطین در پایداری و پایبندی به حق آزادی و تعیین سرنوشت خود ایجاد نخواهد کرد و ما زنان بسیجی استان آذر بایجان غربی ضمن اعلام همبستگی و همدلی با زنان و مردم مقاوم غزه، تاکید می کنیم اتحاد و همدلی کشورهای اسلامی برای دفاع از منافع مسلمانان و تشکیل اتحادیه اسلامی، لازمه مقابله با شیاطین استکبار جهانی و صهیونیستی در قرن حاضر بوده، تا این وحدت زمینه ساز ظهور منجی عالم بشریت و بقیةالله فی الارضه باشد.

کد خبر 1756332

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha