صهیونیست‌ها دشمن‌ترین افراد برای اهل ایمان هستند

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی گفت: صهیونیست‌ها دشمن‌ترین افراد برای اهل ایمان و شر مطلق هستند چرا که همواره رد پای آنان در تمامی فتنه ها دیده می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان در استان آذربایجان غربی، تجمع خودجوشی مردمی، دانشجویی و دانش آموزی، روز چهارشنبه با حضور اقشار مختلف مردم، مسوولان، مدیران، دانشجویان و دانش آموزان در میدان انقلاب (ایالت) ارومیه برگزار شد.

در این تجمع که اقشار مختلف مردم، بخصوص دانش آموزان و  دانشجویان حضور داشتند با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضمون «غزه شد کربلا، مهدی بیا مهدی بیا»، «مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل»، «قدس متعلق به مسلمین است و باید به آنان برگردد»، «فلسطین آزاد خواهد شد» و با سردادن شعارهای مرگ بر اسرائیل، مرگ بر جنایت اسرائیل، مرگ بر آمریکا، انزجار خود را از رژیم صهیونیست نشان دادند.  

صهیونیست‌ها دشمن‌ترین افراد برای اهل ایمان هستند

حجت الاسلام منصور امامی، مدیر کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی امروز در تجمع مردم ارومیه در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی که میدان انقلاب برگزار شد، اظهار کرد : کجا هستند آن کسانی که دم از انسانیت، غیرت و تعصب و ایرانی بودن می زنند، بدانند که یهود پدران‌شان را در جشن پوریم قتل عام کرد  کجاست آن عرب هایی که دم از غیرت می‌زنند ببینند که چگونه مسلمانان را در غزه قتل عام می کنند.

وی افزود: یهودی‌ها هنوز نسبت به مسلمانان کینه تاریخی دارند و قرآن یهود را عداوت ترین دشمن معرفی می کند و امام علی علیه السلام وقتی به شهادت رسیدند، فرمودند؛ قتلنی ابن الیهود و هر کجا فتنه بود پای یهود به وضوح دیده می شد و امروز هم این‌گونه است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی با بیان این‌که امام در سال ۴۱ خطر یهود و صهیونیزم را به دنیا گوشزد کرده و فرمودند ما با شاه به دلیل این که تابع اسرائیل است مخالفیم، گفت:  زمانی که پهلوی در فیضیه روحانیت را به خاک خون کشید امام امت فرمودند؛ پای یهود در میان است وقتی پهلوی جشن های  ۲۵۰۰ را برگزار کرد، امام خمینی رحمه الله هشدار دادند که می خواهد ذهن مسلمین را از فلسطین منحرف کنند و هم چنین در جنگ تحمیلی هم امام فرمود این جنگ را راه انداختند که اذهان را فلسطین منحرف کنند.

وی افزود: اگر بزرگان ما رژیم صهیونیستی را غده سرطانی و شر مطلق می دانند و می گویند اگر روزی کمونیست‌ها و شیطان با اسرائیل مبارزه کنند ما از شیطان و کمونیست ها حمایت می کنیم، به دلیل ذات خبیث این رژیم است که شیطان مجسم می باشد.

حجت الاسلام امامی خاطرنشان کرد: لعنت به تمدنی که خود را بالاتر می داند اما حق وتو دارد وبه دنیا می‌گوید شما انشان نیستید، مرگ بر این تمدنی که از اسرائیل پشتیبانی می‌کند.

وی عنوان کرد:  رژیم صهیونیستی دست ساخته انگلیس در جنگ جهانی اول است و امپراطوری عثمانی را بین خود تقسیم کردند و فلسطین را در اختیار انگلیس قرار دادند تا آن سرزمین را در اختیار رژیم صهیونیستی قرار دهند و نباید نقش شیطان پیر را فراموش کرد و لازم است بعد از هر نماز برای انگلیس یک تسبیح لعنت بفرستیم.

مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی تصریح کرد: آمریکا از تاریخ ۲۵۰ سال خود ۲۴۰ سالش را در جنگ بود آمریکا ۹۰ میلیون سرخ پوست را قتل عام کرده تا سرزمین آن ها را بگیرد، لعنت به این تمدن غرب که به کودک‌کش ها جایزه می دهد.

وی گفت: غیرت، همیت، تعصب که مُرد، ای کشورهاق دنیا دنیا و کشورهای مسلمان و عربی  آیا شرافت و انسانیت هم ندارید و امروز اینجا جمع شده‌ایم که حمایت خودمان از ملت فلسطین و انزجار خودمان از سکوت جوامع بین المللی در قبال جنایات رژیم صهیونیستی نشان دهیم.

صهیونیست‌ها دشمن‌ترین افراد برای اهل ایمان هستند

صهیونیست‌ها دشمن‌ترین افراد برای اهل ایمان هستند

گفتنی است؛ گروه‌های مقاومت فلسطین ۱۵ مهرماه برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳، عملیات «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اسرائیل آغاز کردند که سرانجام پس از ۴۵ روز نبرد و درگیری، سوم آذرماه ۱۴۰۲ (۲۴ نوامبر ۲۰۲۳) آتش بس موقت چهار روزه یا همان وقفه برای تبادل اسرا میان حماس و اسرائیل برقرار شد.

این وقفه در جنگ، هفت روز ادامه یافت و سرانجام صبح جمعه ۱۰ آذر (اول دسامبر ۲۰۲۳) آتش‌بس موقت به پایان رسید و رژیم اسرائیل حملات علیه غزه را از سرگرفت.

این رژیم برای جبران شکست خود و توقف عملیات مقاومت، گذرگاه‌های نوار غزه را بسته و در حال بمباران این منطقه است.

بر اساس اعلام وزارت بهداشت فلسطین با گذشت ۱۷۰ روز از حملات مستمر ارتش رژیم صهیونیستی علیه ساکنان غزه تاکنون آمار شهدای فلسطینی به ۳۲ هزار و ۲۲۶ نفر افزایش یافته است.

کد خبر 1756320

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha