نصب کتل‌های عزا به مناسبت شهادت امام‌علی(ع) در شهرکرد

همزمان با فرارسیدن شب‌های قدر و شهادت امیرالمومنین حضرت علی(ع) ۱۰ پرچم کتل عزا توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شهرکرد جنب امامزادگان دو خاتون(س) نصب شد.

اکبرایازی به خبرنگار خبرگزاری شبستان در استان چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با فرارسیدن شب‌های قدر و شهادت امیرالمومنین حضرت علی(ع) ۱۰ پرچم کتل عزا توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شهرکرد، جنب امامزادگان دو خاتون(س) نصب شد.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شهرکرد ادامه داد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شهرکرد همانند سال‌های گذشته و به مناسبت شب‌های قدر و شهادت حضرت‌علی(ع)، با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مساجد، پایگاه‌های بسیج، هئیت‌های مذهبی ویژه برنامه‌های متعدد و متنوعی تدارک دیده و اجرا می کند.

وی ابرازکرد: این ویژه برنامه‌ها با هدف ترویج سیره عملی زندگانی حضرت علی(ع)، تکریم و پاسداشت مقام آن حضرت، ترویج ارزش‌های دینی و مذهبی، تعظیم و تکریم شعائر اسلامی با پاسداشت مراسم و مناسبت‌های مذهبی اجرا می شود.  

ایازی تصریح‌کرد: فضاسازی و تبلیغات محیطی سطح شهر با استفاده از ظرفیت‌های تبلیغی و حمایت از برگزاری مراسم عزاداری و مناسک آیینی در مساجد، نصب کتل‌های عزا، پشتیبانی از هیئت‌های مذهبی از جمله اقدامات این سازمان در ایام شهادت امیرالمومنین حضرت علی(ع) است.

نصب کتل‌های عزا به مناسبت شهادت امام‌علی(ع) در شهرکرد

نصب کتل‌های عزا به مناسبت شهادت امام‌علی(ع) در شهرکرد

کد خبر 1756297

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha