استقرار ۳۱ پایگاه حامی یابی به مناسبت شب‌های قدر در استان زنجان

صالحی از استقرار ۳۱ پایگاه حامی یابی در زنجان به مناسبت شب‌های قدر در سطح استان زنجان خبر داد و گفت: این پایگاه ها با محوریت امامزاده سید ابراهیم (ع) زنجان فعالیت خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از زنجان، روح اله صالحی، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در جمع خبرنگاران گفت: طرح حامی یابی برای ایتام کمیته امداد همزمان با هفته اطعام نیازمندان و اکرام ایتام در استان آغاز شده است.

وی گفت: پانزدهم تا بیست و یکم ماه مبارک رمضان برای تأکید ویژه بر دستگیری از ایتام و فرزندان نیازمند، هفته اطعام نیازمندان و اکرام ایتام نامگذاری شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اینکه در شب های قدر به صورت ویژه ۳۱ پایگاه حامی یابی در سطح استان دایر خواهد شد، افزود: این پایگاه ها با محوریت امامزاده سید ابراهیم (ع) زنجان فعالیت خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر قریب به ۴۹۰۰ یتیم تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان هستند؛ افزود: خوشبختانه با همراهی حامیان استان زنجان رتبه نخست کشوری در نگهداشت حامیان و رتبه سوم کشوری را در برنامه عملیاتی حامی یابی طی سال گذشته کسب کرده است.

صالحی با بیان اینکه خیرین با هر مبلغی می توانند در طرح اکرام ایتام و محسنین مشارکت کنند، اضافه کرد: خیران نیک اندیش زنجانی می‌توانند از طریق ارسال عدد یک به سرشماره ۳۰۰۰۳۳۳۳۲۴ و یا مراجعه به سایت Ekram.emdad.ir حمایت مادی و معنوی فرزندان ایتام و محسنین را عهده دار شوند.

کد خبر 1756296

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha