امنیت امروز میهن اسلامی حاکی از اقتدار و قدرت نیروهای مسلح است

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی با بیان اینکه امنیتی که امروز در میهن اسلامی حکم فرماست، حاکی از اقتدار و قدرت نیروهای مسلح است، گفت: نیروهای مسلح با اتکال به خداوند متعال و در مسیر رضایت او و با هدف خدمتگزاری به مردم به سرانجام رسیده است، که این خود نشان دهنده رسالت خطیری است که بر عهده نیروی انتظامی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از خرم آباد، حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید احمدرضا شاهرخی، امروز در دیدار نوروزی با فرماندهی انتظامی لرستان و جمعی از کارکنان فراجا با آرزوی قبولی طاعات عبادات در ماه مبارک رمضان، و تبریک سال جدید اظهارداشت: همچنان که با حلول سال نو در عالم تغییر و تحول به وجود می‌آید، انسان هم با قصد و اراده خود در راستای رشد و کمال و تغییر و تحول در وجود خویش گامی رو به جلو برمی‌دارد و با توجه به همزمان شدن بهار طبیعت و بهار قرآن، بهترین فرصت برای تمرین و مراقبت از اعضا و جوارح و استمرار آن می‌باشد.  

نماینده ولی فقیه در لرستان افزود: امنیتی که امروز در میهن اسلامی حکم فرماست، حاکی از اقتدار و قدرت نیروهای مسلح است، که با اتکال به خداوند متعال و در مسیر رضایت او و با هدف خدمتگزاری به مردم به سرانجام رسیده است، که این خود نشان دهنده رسالت خطیری است که بر عهده نیروی انتظامی است.  

وی ادامه داد: امنیت موجود امروز مرهون روحیه جهادی تک تک کارکنان و سربازان جان برکف نیروی انتظامی است، که حقیقتاً کارنامه ای درخشان از خود به یادگار گذاشته اند و افتخار آفرین و قابل ستایش است، و در مجموعه فرماندهی انتظامی استان لرستان، و با حضور فرمانده سخت کوش، سردار الهی خدمات انتظامی قابل مشاهده است.  

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی بیات کرد: حفظ آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی و انسانی، امنیت مردم، و پاسداری از مرزها، اقتدار و سربلندی در مناسبات سیاسی، اقتدار در مقابل هنجارشکنان، یار و یاور و پشتیبان مظلومان، و دهها دستاورد دیگر در حوزه انتظامی، حاصل زحمات و تقدیم بیش از ۵۰۰ شهید است که با جانفشانی و خدمت بی‌منت به دست آمده است.

وی بیان کرد: کلام نورانی حضرت امام علی (ع) در خصوص رزمندگان و مرزداران و مدافعان امنیت، بعنوان دژ مستحکم، و عزت دین و زینت حاکمان برای نیروهای مسلح باعث افتخار است.

نماینده ولی فقیه در لرستان ادامه داد: علیرغم کمبود امکانات در مجموعه انتظامی استان، این نیروی خدوم با تلاش مضاعف و مجاهدت‌های مخلصانه علاوه بر وظایف ذاتی خود در هر اتفاق و رویدادی موفق حاضر شده است.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی با اشاره به اینکه خباثت دشمنان انقلاب اسلامی و نظام سلطه در مقابل ملت شریف ایران کاملا مشهود است، بیان کرد: نیروی انتظامی و جمعی نیروهای مسلح در مقابله با دشمن در جنگ نرم، قاچاق سلاح و مهمات و مواد مخدر، مقتدرانه ایستاده اند، و ملت ما به این جان نثاری و جانفشانی افتخار می‌کند و قدردان زحمات این عزیزان است.

وی اظهارکرد: امید است که ان شاءالله مجموعه انتظامی کشور، با توجه به خدمات شایسته این نیروی کارآمد، در خصوص رفاهیات کارکنان نیروی انتظامی و معیشت پلیس، که حقیقتاً شبانه روز و در تعطیلی‌ها و در اعیاد و مصیبت‌های اهل بیت(ع) و در همه حال آماده باش هستند، با برنامه‌ریزی دقیق دغدغه آنها را در این خصوص رفع نماید، که البته این دغدغه ما نیز هست.

کد خبر 1756093

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha