عرضه ۲ ترجمه جدید قرآن در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن

همزمان با برپایی سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم انتشارات نسیم حیات اقدام به عرضه دو کتاب قرآن با ترجمه استاد سید عبدالمهدی حسن‌زاده و قرآن ویژه نوجوانان با ترجمه کرده است.

به  گزارش خبرنگار گروه دین و اندیشه خبرگراری شبستان، انتشارات نسیم حیات در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم دو اثر جدید عرضه نموده است.
بنابراین گزارش، جدیدترین اثر این انتشارات، قرآن چاپ شده به ترجمه استاد سید عبدالمهدی حسن‌زاده به سبک عثمان طه نگارش است که تمام کلمات ابتدایی و انتهایی صفحات و نیز تعداد کل صفحات همانند قرآن عثمان طه نگارش شده است.

بنابراین گزارش؛ از دیگر ویژگی های این قرآن این است که به صورت چهار رنگ و در قطع وزیری طراحی شده و با تخفیف ۵۰ درصد در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم عرضه شده است.

قرآن دیگری که توسط این انتشارات در نمایشگاه قرآن کریم عرضه شده با فونت کامپیوتری و ترجمه روان ابوالفضل بهرام‌پور است.

بنابراین گزارش، قرآن‌های رنگی برای جوانان، نوجوانان و کودکان از دیگر محصولاتی است که در نمایشگاه قرآن از سوی این غرفه ارایه شده است.

سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی (ره) هر روز از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم است.

کد خبر 1755774

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha