ورود دختران دهه هشتادی‌ به میدان مواسات/ آزادی زندانی نیازمند توسط دانش‌آموزان مشهدی

مدیر ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند خراسان رضوی گفت: جمعی از دانش‌آموزان دبیرستان دخترانه متوسطه دوره دوم به نام ثامن نور طوس در مشهد با اهدا کمک‌های نقدی خود موجب آزادی یک زندانی جرائم غیرعمد شدند.

به گزارش خبرگزاری شبستان در مشهد، جواد غفاریان طوسی اظهار کرد: دانش آموزان دبیرستان دخترانه متوسطه دوره دوم به نام ثامن نور طوس در مشهد با جمع آوری مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال آزادی یک سرپرست خانوار واجد شرایط را فراهم کردند.

مدیر ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند خراسان رضوی به پویش های مختلف برای آزادی زندانیان در خراسان رضوی اشاره کرد و افزود: در حال حاضر حرکت های جدیدی در مدارس برای کمک به آزادی زندانیان نیازمند و واجد شرایط ایجاد شده که به نوعی پویش در این زمینه به شمار می‌آید.

وی تصریح کرد: به عنوان نمونه به تازگی یک دانش آموز از دبستان پسرانه "کاویان" در مشهد نیز مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال برای آزادی زندانیان اختصاص داده است.

غفاریان طوسی افزود: شهروندان نیک اندیشی که تمایل به مشارکت در آزادی زندانیان جرائم غیر عمد دارند، می توانند کمک های خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۴۹۳۲۹ بانک ملی به نام ستاد دیه خراسان رضوی واریز کرده و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۵۱۳۸۹۴۶۰۰۳ داخلی ۵ و یا همراه ۰۹۱۵۵۶۷۱۰۵۰ تماس حاصل کنند.

گفتنی است، پارسال نیکوکاران خراسان رضوی از اقشار مختلف با اهدای ۲۲۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال باعث آزادی ۵۶۵ نفر از زندانیان نیازمند این استان شدند.

پایان پیام/

کد خبر 1749622

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha