سیلی برق آسای مقاومت صهیونیزم را به فکر چاره انداخت

در بیانیه بسیج اساتید در نشست ۳۰ هزار نفری جبهه علمی و فرهنگی تاکید شد:سیلی برق آسا و ترمیم ناپذیر مردان مقاومت برگونه صهیونیزم جهانی، چنان قوی و کوبنده بود که عقل و هوش از سر مراکز تصمیم گیرشان ربود و دیوانه وار به فکر چاره انداخت.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری شبستان نشست ۳۰ هزار نفری جبهه علمی و فرهنگی اساتید بسیجی سراسر کشور با حضور سردار سلامی فرمانده کل سپاه و حجت الاسلام اژه ای رییس دستگاه قضا و سردار سلیمانی فرمانده بسیج مستضعفین در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد در پایان این مراسم بیانیه ای به شرح زیر صادر شد.

بسم الله الرحمن الرحیم

إنً مَوعِدَهُمُ الصُّبحُ ألَیسَ الصُّبحُ بِقَرِیبٍ

یقیناً وعده گاهشان برای عذاب، صبح فرداست. آیا صبح نزدیک نیست.(هود/۸۱)

 ۴۴ روز از طوفان الاقصی گذشت. طوفانی که از جغرافیای بسیار کوچکی وزیدن گرفت اما گرد و غبار هفتاد سال اشغالگری و ستم متجاوزان صهیونیست را از سرزمین های مقدس فلسطین زدود. طوفانی که در همان وزش اولیه خود هیمنه پوشالی دولت صهیون را بر باد داد و حیثیت گنبدنشینان آهنین را با خود برد.

سیلی برق آسا و ترمیم ناپذیر مردان مقاومت برگونه صهیونیزم جهانی، چنان قوی و کوبنده بود که عقل و هوش از سر مراکز تصمیم گیرشان ربود و دیوانه وار به فکر چاره انداخت. اما بیچارگان تنها راه جبران را قتل و عام زنان و کودکانی یافتند که تنها جرم شان فلسطینی و مسلمانی بود. جنایت پشت جنایت، خیانت از پس خیانت، سکوت و بی عملی، نسل کشی و کودک کشی، از همه خطوط قرمز گذشتند اما در رسیدن به نقطه ای برای پایان ناکام ماندند.

غزه اینک قهرمانانه ایستاده است تا تبیین¬گر حقایقی باشد که سال ها استکبار و صهیونیزم با تحریف به انحراف  افکار عمومی و آگاهی از آن پرداخته است. غزه استقامت می کند تا چهره واقعی تمدن لیبرال دمکراسی غربی را برای همیشه تاریخ، برای همگان، برای مدعیان روشنفکری، برای خواب رفتگان و برای نسل های آینده روشن سازد.

گروه های جهادی غزه روشن کردند هسته های بسیج  در هر جای دنیا که باشند قادرند در برابر متحدین و متفقین جنگ های بزرگ جهانی در سرزمین محدودی بنام غزه بایستد و مانع از دستیابی به اهدافشان شود. و روزهای آینده نشان خواهند داد که تنها راه غلبه بر شیطان و پایان صهیونیزم مقاومت و ایستادگی است.

ما استادان بسیجی سراسر ایران اسلامی در این شرایط بسیار مهم و حساس، تحت عنوان «جبهه علمی و فرهنگی» گردهم آمده ایم تا ضمن محکوم کردن حمایت های آمریکا و غرب از رژیم کودک¬کش صهیونیستی در خلق جنایات جنگی بی سابقه، بزرگداشت هفته بسیج و یاد و خاطره همه شهدای و امام الشهداء حضرت امام خمینی(ره)، آمادگی و انتظارات خویش را در زمینه های ذیل اعلام داریم:

۱)            در دفاع از مردم مظلوم غزه و حذف غده سرطانی صهیونیزم از منطقه، جان برکف منتظر یک اشارت ولی امر مسلمین جهان هستیم و تا زمانی که چنین توفیقی نصیب مان نشده از هیچ گونه کمکی دریغ نخواهیم کرد.

۲)            به منظور تبیین حقایق غزه، چهره واقعی غرب و صهیونیزم و دفاع از تفکر مقاومت از هیچ فرصتی مانند کلاس و دانشگاه، مجامع علمی و فرهنگی، مساجد و تریبون های عمومی، فضای رسانه ای و مجازی دریغ ننموده و به رسالت خویش در راستای تحقق فریضه جهاد تبیین عمل می نماییم.

۳)            در راستای دفاع حقوقی از مردم مظلوم غزه و انتقام حقوق شان بویژه محاکمه سران رژیم صهیونیستی و حامیان خائن آنها من جمله رئیس جمهور خبیث آمریکا از کلیه ظرفیت های حقوقی جامعه دانشگاهی بهره گرفته و تا انتقام سخت خون سلیمان مقاومت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و تروریست های دولتی از پای نخواهیم نشست.

۴)            به منظور اصلاح ساختار نهادهای بین المللی، کارآمدی سازمان ملل متحد، تقویت شورای امنیت در راستای صلح پایدار و تبیین و بسط حقوق بشر اسلامی، ظرفیت سیاسی و حقوقی خویش بکارگرفته و نقش آفرینی نمائیم.

۵)            جهت تقویت حکمرانی اسلامی و سرعت بخشی به رشد علمی کشور تمامی مساعی دانشی و  تخصصی خویش را بکار گرفته و تا حل تمامی مسائل و مشکلات مردم عزیزمان در کنار دولت مردان و کارگزاران نظام اسلامی قرار داریم.

در خاتمه از همه وجدان های بیدار، مردم آزاده سراسر جهان، ملت های بپاخاسته و دولت های اسلامی و غیراسلامی انتظار داریم برای خاتمه دادن به خون ریزی وحشیانه و نسل کشی رذیلانه رژیم صهیونیستی تلاش نموده و به هر شکل ممکن جهت تضعیف دولت متجاوز و اشغالگر قدس اقدام نمایند که حداقل آن تحریم اقتصادی، انزوای بین المللی، قهر سیاسی و دیپلماتیک با این غده سرطانی و روشنگری و آگاه سازی مردم جهان از جنایات اشغالگران و تبعیض نژادی حکام غربی می باشد.                  

و من النصر الا من عندالله العزیز الحکیم

سی ام آبان ۱۴۰۲

جبهه علمی و فرهنگی بسیج اساتید کشور

کد خبر 1734826

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =