مشارکت حداکثری مردم در انتخابات نیازمند هوشمندی جامعه بسیجی است

ایروانی گفت: بسیجیان برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات باید هوشمندانه و به صورت شبکه ای نسبت به مسائل، تبیین گری داشته باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از خراسان جنوبی، ابوالفضل ایروانی-فرماندار نهبندان- امروز (۳۰ آبان) در جمع خواهران پایگاه مقاومت بسیج ام وهب شهر نهبندان و جشنواره غذای محلی سالم، اظهار کرد: حضرت زینب سلام الله علیها سه راهبرد هوشمندانه در واقعه کربلا انجام داد که اگر بانوان امروز ما همانند ایشان به راهبردهای صبوری، جهادتبیین و مسئولیت پذیری توجه کنند، جامعه موفق می شود. 


وی با اشاره به صبر و مقاومت حضرت زینب(س) در واقعه عاشورا، گفت: هم اکنون ما در جریان غزه شاهد فرهنگ مقاومت و صبر در مقابل رژیم کودک کش و غاصب صهیونیستی هستیم.


ایروانی با بیان اینکه امام راحل معمار انقلاب هستند و لشکر ۲۰ میلیونی بسیج را تشکیل دادند، گفت: ما مکلف هستیم تفکر ناب بسیجی را در جامعه نشر دهیم.


وی افزود: پایگاه های مقاومت بسیج محلات می توانند رابط خوبی بین مردم و مسئولان باشند و دغدغه های مردمی را مطالبه گری کنند، لذا نقش بسیج بسیار پر رنگ است.

فرماندار نهبندان با بیان اینکه بسیجیان همواره از فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی دفاع کرده اند، گفت: جشنواره غذاهای محلی سالم به همت بسیجیان یک ترویج فرهنگ کار و اقدامی اثرگذار و ارزشمند است.


وی گریزی به انتخابات سالم و حداکثری زد و گفت: دشمن تمام فکر و ذهن خود را معطوف به انتخابات و عدم حضور مردم پای صندوق های رای کرده است، بنابراین بسیجیان باید هوشمندانه و به صورت شبکه ای نسبت به مسائل تبیین گری داشته باشند.


وی از بسیجیان به عنوان سفیران این نظام و انقلاب یاد کرد و گفت: امسال انتخابات مهمی را داریم و باید جشن رای اولی ها را در نهبندان برگزار کنیم تا نمایش و اقتدار متفاوتی را نشان دهند.


 

کد خبر 1734789

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =