همه مسئولیت ها وابسته به امنیت و دفاع پایدار و کارآمد است

سرلشکر باقری با بیان اینکه اگر ذره ای از سوی نیروهای مسلح ما غفلت شود و ذره ای کوتاهی در اجرای ماموریت ها باشد قطعاً دشمنان برای چکاندن ماشه ها و فشار بر این ملت قهرمان، هیچ کوتاهی نخواهند کرد؛ گفت: همه مسئولیت ها وابسته به امنیت و دفاع پایدار و کارآمد است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از کرمان، سردار سرلشکر محمد باقری، سه‌شنبه (۳۰ آبان) در رزمایش تاکتیکی نیروی زمینی سپاه در کرمان با محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی در غزه قهرمان و در فلسطین، بیان کرد: اعلام می داریم کشتن مردم بی گناه نشانه پیروزی صهیونیست های شکست خورده در عملیات بی نظیر و غافلگیرانه ۱۵ مهرماه نخواهد بود.

رییس کل ستاد نیروهای مسلح افزود: هر چه این جنایت توسعه پیدا کند موجب آشکارشدن واقعیت صهیونیست ها، آمریکای جنایتکار حامی آنان و اروپای ریاکار و دیگر حامیان اسرائیل غاصب و کودک کُش خواهد بود.

وی با بیان اینکه قطعاً پیروزی ملت فلسطین نزدیک است و از خداوند می خواهیم نصرت خود را بر جنود خویش در جبهه حق نازل بفرماید؛ گفت: آنچه امروز در میدان نیروی زمینی در تیپ۳۸ ذوالفقار دیدیم حضور ارزشمند و آمادگی بی نظیر یگان های نیروی زمینی اعم از زرهی، مکانیزه، پیاده و بیمارستان صحرایی، توپخانه و موشک ها و تکاوران و سایر ابعاد توانمندی های نیروی زمینی سپاه استانی کرمان بود که بخش کوچکی از توانمندی های نیروی زمینی سپاه پاسداران و نیروهای مسلح قهرمان ملت ایران است.

سرلشکر باقری تاکید کرد: اگر امروز حرکت، پیشرفت، اقدام، کار و تحرکی در کشور داریم به برکت وجود امنیت پایدار است و این امنیت در سایه استقرار و فعالیت های شبانه روزی نیروهای مسلح امکان پذیر شده است؛ افزود: دشمنان ما واقعیت و وحشی گری خود را در صحنه هایی مانند فلسطین به نمایش گذاشته اند و هیچ عاملی از جمله حقوق بشر دروغین آن ها، مانع ظلم و جنایت آنان نخواهد بود.


وی اظهار کرد: اگر ذره ای از سوی نیروهای مسلح ما غفلت شود و ذره ای کوتاهی در اجرای ماموریت ها باشد قطعاً دشمنان برای چکاندن ماشه ها و فشار بر این ملت قهرمان، هیچ کوتاهی نخواهند کرد و اگر بازدارندگی پایدار در کشور ما وجود دارد و باید مداومت پیدا کند به برکت حضور و پایمردی و ایستادگی شما عزیزان است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح افزود: پاسداران، ارتشیان، انتظامی، بسیجیان قهرمان و با به کارگیری آخرین دستاوردهای علمی و آموزشی و توانمندی های تاکتیکی و عملیاتی و به کارگیری تجهیزات به روز و کارآمد و در لبه فناوری جهانی است که به دست دانشمندان‌ و جوانان این کشور ساخته می شود.

وی با بیان اینکه اهمیت نیروهای مسلح در این‌گونه حوادث در شرایطی که در جهان و منطقه اتفاقاتی می افتد، بیش از گذشته آشکار می شود، افزود: این نشان می دهد که ما به عنوان نیروهای مسلح که از جانب ملت ایران، مسئولیت دفاع و امنیت کشور را بر عهده داریم که مسئولیتی فوق العاده سنگین و حیاتی است و لحظه و ثانیه ای را نباید غفلت کنیم و  از دست بدهیم.

وی ادامه داد: باید با تدبیر، هوشیاری، اشراف اطلاعاتی و با آموزش، تمرین و رزمایش و میدان داری دائمی بتوانیم این کشور را امن و آرام و مطمئن به عنوان بستری برای پیشرفت تمام امور کشور قرار دهیم و به برکت خون شهیدان و به برکت جانبازان و ایثارگرای همه ایثارگران از گذشته تاکنون و به برکت پایمردی شما رزمندگان حتماً چنین روندی توسعه و پیشرفت خواهد داشت.

سردار سرلشکر باقری با اشاره به اینکه حرکت نیروهای مسلح و فعالیت در نیروهای مسلح، مهمترین ماموریت و اقدام در سطح کشور است، افزود: چون تمام فعالیت ها و همه مسئولیت ها وابسته به امنیت و دفاع پایدار و کارآمد است.

وی در پایان عنوان کرد: امیدواریم روز به روز موفق تر، آماده تر، پای کارتر، پابه کارتر در رکاب فرمانده معظم کل قوا به عنوان جنود حضرت ولیعصر(عج) پای کار و در میدان باشید.

کد خبر 1734741

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =