ساختارسازی و ایجاد انگیزه به نیروهای مسجدی یک ضرورت است

مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد بر ساختارسازی و ایجاد انگیزه به نیروهای مسجدی تاکید کرد و گفت: باید تلاش کرد برای انجام بهتر فعالیت‌ها به کانون هویت داده شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یاسوج، «کریم لایقی اصل» در نشست هم اندیشی با موضوع توانمندسازی، آموزش و توجیه با رابطین کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان کهگیلویه بر شناسایی استعدادهای محلات در راستای تربیت نیروهای مومن و انقلابی تاکید کرد.

مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد فعالیت کانون‌ها را به روز دانست و گفت: با توجه به سیاست ستاد، حمایت های لازم از کانون‌هایی صورت می‌گیرد که اطلاعات و برنامه‌های خود را در سامانه «فهما» به ثبت می‌رسانند.

وی بر ساختارسازی و ایجاد انگیزه به نیروهای مسجدی تاکید کرد و افزود: باید تلاش کرد برای انجام بهتر فعالیت‌ها به کانون هویت داده شود.

لایقی اصل با اشاره به ضرورت ارتباط مدیران کانون‌ها با سایر اقشار محلات، خاطرنشان کرد: مدیران می‌توانند مشکلات و مسائل فرهنگی هر محله را شناسایی و با مشارکت مردم هر محله نسبت به رفع آنها اقدام کنند.

مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه امسال حدود یک میلیارد تومان برای تجهیز کانون‌های مساجد استان اعتبار جذب شد، اظهار کرد: تعداد ۱۰۰ دستگاه فوتبال دستی، سیستم صوتی و میز تنیس برای کانون‌ها خریداری شد.

وی عضوگیری کانون‌ها در شهرستان کهگیلویه را یک ضرورت دانست و افزود: اولین کانونی که در زمان مقرر بیشترین عضو را جذب کند، هدیه ارزشمندی دریافت خواهد کرد.

کد خبر 1734700

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =