میزبانی کاشان و آران و بیدگل از چهل و سومین دوره مسابقات قرآنی ارتش

فرمانده گروه ۸۴۰ موشکی نیروی زمینی ارتش مستقر در آران و بیدگل از برگزاری چهل و سومین دوره مسابقات قرآنی ارتش به میزبانی این گروه خبر داد.

سرهنگ حیدر معظمی گودرزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در آران و بیدگل با گرامیداشت یاد و خاطره ۴۸ هزار شهید ارتش گفت: این گروه، فعالیت‌های قرآنی را در تمامی برنامه های خود مورد توجه قرار داده ️است و در طول سال با برگزاری کلاس‌های آموزشی و تربیتی روزانه و هفتگی تلاش کرده در مسیر نورانی قرآن و نهج‌البلاغه قدم بردارد.

فرمانده گروه ۸۴۰ موشکی نیروی زمینی ارتش مستقر در آران و بیدگل افزود: چهل و سومین دوره مسابقات قرآنی در سطح ارتش از ۴ تا ۸ آذر با همکاری آستان مقدس سلطان علی بن محمد باقر(ع) به میزبانی این گروه برگزار می شود.

معظمی گودرزی ادامه داد: این مسابقات با حضور ۳۵۰ نفر از نخبگان قرآنی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ۱۳ رشته قرآنی در دو مقطع کارکنان پایور و وظیفه با حضور داوران بین المللی برگزار می شود.

فرمانده گروه ۸۴۰ موشکی نیروی زمینی ارتش مستقر در آران و بیدگل ادامه داد: این برنامه برای نخستین بار در منطقه کاشان و آران و بیدگل برگزار می شود ️و شرکت کنندگان منتخبین نیروی زمینی ارتش هستند که از سراسر کشور در این مسابقات حضور می یابند.

سرهنگ حیدر معظمی گودرزی ادامه داد: اختتامیه مسابقات، ️روز چهارشنبه ۸ آذر با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش و آیت الله امامی کاشانی برگزار و این برنامه از طریق رسانه ملی پخش زنده خواهد شد.

فرمانده گروه ۸۴۰ موشکی نیروی زمینی ارتش مستقر در آران و بیدگل خاطر نشان کرد: ️همچنین در تفاهمی که با مدارس کاشان و آران و بیدگل صورت گرفته، محافل انس با قرآن در مدارس منطقه هم برگزار خواهد شد.

وی افزود: دیدار از اماکن تاریخی منطقه، دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان، دیدار با سربازان گروه ۸۴۰ موشکی نزاجا، اقامه نماز جماعت، محفل انس با قرآن در مسجد صفاری کاشان، محفل انس با قرآن در آستان هلال بن علی ع از جمله برنامه های جنبی این مراسم است.


 

کد خبر 1734693

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =