فعالیت ۹ مدرسه تخصصی طرح امین در استان فارس

حجت الاسلام مهرابی از فعالیت ۹ مدرسه تخصصی طرح امین در سطح استان فارس خبر داد و گفت: توسعه این مدارس در دستور کار قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از فارس به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد صادق مهرابی در نشست منطقه ۳ کشوری ستاد همکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش با حضور استان های ایلام، لرستان ، خوزستان، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد و فارس در باشگاه فرهنگیان یک شیراز، اظهار کرد:ستاد همکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش با مسئولیت نماینده ولی فقیه در استان و جانشینی مدیرکل آموزش و پرورش فعالیت می کند.

وی افزود: این ستاد بستری مناسب برای ورود شبکه تبلیغات اسلامی به آموزش و پرورش و یک ضرورت برای بهره مندی نظام تعلیم و تربیت از ظرفیت تبلیغی حوزه های علمیه است.

مهرابی تصریح کرد: پاسخ به شبهات دینی دانش آموزان و تقویت باورهای اعتقادی با بهره مندی از ظرفیت روحانیون از خروجی های مطلوب فعالیت این ستاد در مدارس است.

وی ادامه داد: یکی از طرح های ابلاغی ستاد همکاری ها، اجرای طرح امین در مدارس است که اقامه نماز، در مدارس و پاسخ به شبهات دانش آموزان را دنبال می کند.

دبیر ستاد همکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش فارس از فعالیت ۹ مدرسه تخصصی طرح امین در سطح استان فارس خبر داد و خاطرنشان کرد: توسعه این مدارس در دستور کار قرار دارد .

کد خبر 1734682

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =