حمایت همه آزادی خواهان دنیا از مردم مظلوم غزه ضروری است

آیت الله دری نجف آبادی ضمن تقدیر از حضور گسترده مردم استان در تجمع ضد صهیونیستی گفت: حمایت همه آزادی خواهان دنیا از مردم مظلوم غزه ضروری است.

به گزارش خبرگزاری شبستان از استان مرکزی، آیت‌الله قربانعلی دری نجف آبادی امروز در جمع تجمع کنندگان محکومیت جنایات و نسل کشی رژیم صهیونیستی در غزه در پیاده راه امیرکبیر اراک، گفت: حمایت از مردم مظلوم غزه به ویژه کودکان بی گناه امری ضروری است و امروز بار دیگر شاهد خروش ملت غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی و استان مرکزی، همزمان با سراسر دنیا در پیاده راه امیر کبیر هستیم.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک با بیان اینکه  مردم استان مرکزی و شهر اراک در کنار سایر مردم جهان در راستای حمایت از مردم مظلوم غزه، حضوری عزت آفرین خلق کردند، ادامه داد: این حضور ۲ معنا دارد، که معنای اول آن حمایت جدی، همه جانبه و صمیمانه از ملت مظلوم فلسطین، غزه، جبهه مقاومت، رزمندگان حماس و جهاد اسلامی است که آنها بدانند تنها نیستند.

آیت الله دری نجف آبادی ضمن تقدیر از حضور گسترده مردم استان در تجمع ضد صهیونیستی گفت: حمایت همه آزادی خواهان دنیا از مردم مظلوم غزه ضروری است.

این مقام ارشد استان ادامه داد: مردم با حضور آگاهانه خود در صحنه به فلسطینی‌ها اعلام کردند که میلیون‌ها جوان در دنیای اسلام، ایران اسلامی و استان مرکزی به یاد آنها و آماده همکاری و حمایت از آنها هستند.

وی اعلام انزجار و تنفر از اسرئیل، آمریکا، کودک کُشی و جنایاتی است که صهیونیست‌ها با حمایت از آمریکا انجام می‌دهند را دومین پیام این حضور دانست و ادامه داد: این جنایتکاران باید بدانند آبروی آنها ریخته است و ملت‌ها دیگر زیر بار ظلم و استکبار و صهیونیسم نمی‌روند.

کد خبر 1734231

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =