اجرای برنامه های متنوع فرهنگی ویژه هفته کتاب در کاشان

 رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان از اجرای برنامه های متنوع فرهنگی این سازمان همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی خبر داد.

محمدعلی فرجی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان گفت: همزمان با سی و یکمین دوره هفته کتاب و به منظور اشاعه فرهنگ کتابخوانی، برنامه‌های متنوعی با محوریت کتاب و کتابخوانی در کاشان تدارک دیده شده که در حال برگزاری است.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان افزود: تبجیل از نام‌آوران معاصر عرصه فرهنگ و ادب در قالب طرح «جاودانه‌ها» از جمله برنامه های مهم این سازمان در هفته کتاب است.

فرجی ادامه داد: همچنین در راستای گسترش و تقویت فرهنگ مطالعه و کتابخوانی پویش «بهترین رفیق من» با محوریت معرفی کتاب عمو قاسم و کتاب زینب خانم از مجموعه کتاب‌های قهرمان من، ویژه کودکان و نوجوانان در مدارس و سطح شهر اجرا می‌شود.

وی از «صبحگاه کتاب» به عنوان یکی دیگر از برنامه‌های سازمان در هفته کتاب نام برد که با محوریت کتاب، کتابخوانی و قصه گویی در مدارس مقطع ابتدایی در حال برگزاری است.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان افزود: پرفورمنس «دوستدار کتاب» از برنامه دیگری است که به همت این سازمان با درج پیام‌های کتاب و کتابخوانی در سطح شهر و در معابر پر تردد اجرا می‌شود.

فرجی افزود: همچنین طرح «تاکسی کتاب» با تجهیز ۲٠ دستگاه از ناوگان تاکسیرانی با همکاری سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری با رویکرد ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی دربین اقشار مختلف در سطح شهر کاشان اجرا شده است.

کد خبر 1734103

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =