برگزیدگان مهرواره «هوای نو» در آذربایجان شرقی تجلیل شدند

«مهـرواره هوای نو» رویداد برگزیـدگان سـال هیــأت و تشـکل های دیـنی است که با حضور امام جمعه تبریز مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان در تبریز، حجت الاسلام «سیدمحمود حسینی» در مراسم تجلیل از برگزیدگان مهرواره هوای نو در آذربایجان شرقی گفت: هیئت‌های حسینی در کنار عزاداری برای اهل بیت(ع) نسبت به مسائل و مشکلات اجتماعی پیرامون خود بی‌تفاوت نیستند و با کسب اطلاعات از محل و منطقه خود نسبت به شناسایی وضعیت فرهنگی اجتماعی و اقتصادی اقدام کرده و وظیفه خود را نسبت به عموم جامعه به خوبی انجام می‌دهند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی خدمات اجتماعی هئیات حسینی را در زمان همه گیری کرونا در حوزه های اقتصادی، بهداشتی و فرهنگی بی نظیر توصیف کرده و افزود: مهرواره هوای نو با هدف شناسایی و تجلیل از هیئات فعال در عرصه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و سایر حوزه‌ها به همت سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می شود.

حجت الاسلام حسینی خاطرنشان کرد: تحکیم بنیان خانواده، هیئت و شهدا، هیئت و هنر و رسانه، هیئت و جهاد علمی، هیئت و جهانی اندیشی، هیئت و ورزش، هیئت و شادی، هیئت و جوانان، هیئت و خدمات اجتماعی از جمله عرصه‌های مورد ارزیابی در مهرواره هوای نو هستند.

بنابر این گزارش، در پایان این مراسم از ۱۲ هیئت حسینی آذربایجان شرقی که در عرصه‌های مشخص شده در دومین «مهرواره هوای نو» نقش آفرینی ویژه‌ای داشتند، با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.

«مهـرواره هوای نو» رویداد برگزیـدگان سـال هیــأت و تشـکل های دیـنی است که به همت سازمان تبلیغات اسلامی و با هدف کمک به ارتقاء، سطح نگرش و نگاه و رویکرد هیأت‌ها و اصحاب هیأت در مواجهه با عموم مردم و مخاطب با سلایق مختلف و تلاش برای تغییر نگاه عموم مردم به هیأت به واسطه تغییر تصویری که رسانه‌ها از هیأت ارائه می‌دهند؛ برگزار می شود.

کد خبر 1734082

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =