میزبان آثار ممیز، آغداشلو، احصایی، کیارستمی و لاشایی

نمایشگاه «آرت اکسپو طوری» با آثاری از بزرگان هنر ایران؛ ممیز، آغداشلو، احصایی، کیارستمی، لاشایی و.... در گالری آریا برپا می شود.

به گزارش خبرگزاری شبستان، نمایشگاه «آرت اکسپو طوری» روز جمعه 5 اردیبهشت ماه با آثاری از زنده یاد مرتضی ممیز، آیدین آغداشلو، محمد احصایی، زنده یاد هانیبال الخاص، حسین زنده رودی، عباس کیارستمی، فریده لاشایی، منوچهر معتبر، ابراهیم حقیقی، بهرام دبیری، کامبیز درمبخش، فرح اصولی، گیزلا وارگا سینایی، کامران عدل، رضا کیانیان، شهناز زهتاب، سیف الله صمدیان، نصرالله کسرائیان، احمد وکیلی، نیلوفر قادری نژاد، علی اتحاد، همایون سلیمی، علی رضا انوشفر، امیرعلی قاسمی و علی زارع برپا می شود.


«آرت اکسپو طوری» که با نمایشگاه گردانی مهران راد برپا می شود، در روز افتتاحیه با کانسبتی مفهومی همراه است که موضع هنر در جامعه را به چالش می کشد.


این کانسبت تنها در روز افتتاحیه خواهد بود و علاقمندان می توانند از ساعت 16 تا 20 روز جمعه 15 اردیبهشت ماه با حضور در مراسم افتتاحییه با این نقد هنری روبرو شوند.


نمایشگاه «آرت اکسپو طوری» از 15 تا 25 اردیبهشت ماه در گالری آریا واقع در خیابان ولیعصر، بالاتر از سه راه بهشتی، کوی زرین، شماره 10 میزبان علاقمندان به هنر است.

 

پایان پیام/

کد خبر 128457

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha