پست سفیران ایمنی، سلامت و نشاط اجتماعی در بیجار بازگشایی شد

رییس جمعیت هلال احمر بیجار از باز گشایی پست سفیران ایمنی، سلامت و نشاط اجتماعی با هدف راهنمایی مسافرین نوروزی و بهبود رفتارهای ترافیکی در ورودی زنجان -بیجار خبر داد.

سجاد سحری_رییس جمعیت هلال احمر بیجار_ در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از استان کردستان، ضمن اشاره به اجرای پست سفیران ایمنی،سلامت و نشاط اجتماعی در شهرستان بیجار اظهار داشت: طرح خدمات نوروزی با هدف راهنمایی مسافرین و بهبود رفتار های ترافیکی توسط جمعیت هلال احمر تا تاریخ 13 فروردین در خدمت عموم مردم است.

وی آموزش و فراگیری مباحث کمک های اولیه را از مباحث بسیار مهم در اجرای این طرح دانست و افزود: آموزش و فراگیری مباحث کمک‌های اولیه جهت آمادگی در برابر هرنوع حادثه‌ای، یکی از مهم ترین مباحث کاربردی در این طرح است که به همت مربیان جمعیت هلال احمر در قالب آموزش به مسافران صورت می‌پذیرد.

سحری در ادامه از برپایی ایستگاه فضای دوستدار کودک خبر داد و بیان داشت: این طرح نیز با هدف آموزش کودکان از طریق بازی و سرگرمی اجرا می شود و همچنین ایستگاه سلامت در راستای سلامت مسافران با سنجش فشار خون مسافرین دایر است.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بیجار اضافه کرد: اعضا جوانان در خصوص توزیع بروشورهای آموزشی امداد و کمکهای اولیه و بروشورهای مخاطرات زیست محیطی و نقشه شهرستان به همراه جاهای دیدنی و تاریخی همکاری می نمایند.

وی عنوان کرد: شعار امسال در نوروز ۱۴۰۲  جوانان سفیران ایمنی، سلامت و نشاط اجتماعی است، که این شعار گویای این است که دغدغه جمعیت هلال احمر در همه جا و همه مکان‌ها، آموزش ،سلامت و نشاط مردم است.

کد خبر 1259012

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =