مدیران برای توسعه و پیشرفت مازندران جهادی عمل کنند

حجت الاسلام محمدی لائینی برلزوم ورود جهادی مدیران در تمامی حوزه ها برای تحقق شعار سال تاکید کرد و گفت: اگر هر مدیری در حوزه مدیریت خودش موانع را کاملا شناسایی می‌کرد خوب بود و به مهار تولید و رشد تورم می‌انجامید.

  به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از استان مازندران،حجت الاسلام والمسلمین محمدباقر محمدی لائینی-نماینده ولی فقیه درمازندران امروز(۶فروردین) در دیدار با جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان از جمله آب و فاضلاب، اداره کل کتابخانه‌های عمومی،  سازمان مدیریت و برنامه ریزی، جهاد کشاورزی، سازمان بازرسی و توزیع برق ضمن تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان  برلزوم بهره گیری از فیوضات ماه نزول قرآن تاکید و اظهار کرد: مدیران استان در تمامی حوزه‌ها برای توسعه استان و تحقق شعار سال رهبری باید جهادی عمل کنند.

 

وی با بیان اینکه همه چیز به آب بستگی دارد، افزود: آب هم محدود به نزولات آسمانی است، آب وقتی مشکل داشته باشد همه چیز مشکل است، اما خیلی از مشکلات به‌دنبال خود فرصت‌های زیادی دارد.

 

حجت الاسلام محمدی لائینی خاطرنشان کرد: شاید دورنمای امسال با کمبود بارش‌ها سخت است، از همین مقدار آب موجود باید بهترین نحو استفاده کنیم، در اصلاح رفتار روی مسئله اسراف باید تکیه کنیم، ۳۰ درصد اسراف توسط ما و ۳۰ درصد توسط شبکه‌های انتقال به هدر می‌رود، باید به‌دنبال استفاده بهینه از آنچه که داریم برویم.

 

وی با تاکید بر استفاده از نزولات معنوی در کنار نزولات مادی، عنوان کرد: نزولات معنوی کم نیست و همچون دریایی بیکران است.

 

حجت الاسلام محمدی لائینی گفت: اگر در سنوات گذشته زیرساخت‌ها را آماده می‌کردند مرکبات ما به کشورهای دیگر صادر می‌شد اما محصولات ما اینجا به‌دلیل کم ارزشی در حال پوسیدن است آنطرف بازار هم وجود دارد، پس گذشتگان کوتاهی کردند، حال شما هم کوتاهی نکنید که آیندگان بگویند شما کوتاهی کردید.

 

وی تاکید کرد: اگر هر مدیری در حوزه مدیریت خودش موانع را کاملا شناسایی می‌کرد خوب بود و به مهار تولید و رشد تورم می‌انجامید، مسئولین برای تحقق شعار سال باید نظام‌مسائل و نظام‌موانع را احصا کنند.

 

حجت الاسلام محمدی لائینی با بیان اینکه در استان بعد از سالها رشد منفی اقتصادی به رشد مثبت سه درصدی رسیدیم، گفت: در مازندران این ظرفیت وجود دارد شرطش این است که بهتر فکر کرده و مدیریت کنیم و دستگاه‌های خودمان را به‌روز و موفق نگه داریم، ما مردم خوبی داریم که پشتوانه ما هستند، رضایت خداوند هم به رضایت مردم گره خورده است.

کد خبر 1259008

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =