آمادگی ستاد هماهنگی کانون های مساجد زنجان برای اهداء قرآن به مساجد

اسلامی از اجرای پویش اهداء قرآن کریم به مساجد در استان زنجان خبر داد و گفت: در تلاش هستیم تا با همراهی خیرین قرآن های قدیمی از مساجد جمع آوری و قرآن های نو به مساجد اهداء کنیم.

محسن اسلامی، مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان زنجان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از زنجان با تبریک سال نو و تقارن آن با ماه مبارک رمضان اظهار کرد: برنامه های متنوعی با محوریت قرآن کریم برای سال جاری در کانون های مساجد پیش بینی شده است.

 

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص هر مسجد، یک پایگاه قرآنی خاطرنشان کرد: برگزاری محافل بزرگ قرآنی با محوریت کانون های مساجد روستای از سال گذشته در استان زنجان آغاز شده است ولی امسال این طرح با جدیت بیشتری دنبال خواهد شد.

 

اسلامی از آمادگی ستاد کانون های مساجد استان زنجان برای اهداء قرآن کریم به مساجد خبر داد و گفت: در تلاش هستیم تا با همراهی خیرین و عموم مردم، قرآن های قدیمی از مساجد جمع آوری و قرآن ها نو به مساجد اهداء کنیم.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان زنجان اضافه کرد: در راستای اجرای این طرح، پویش اهداء قرآن کریم به مساجد به همت کانون های مساجد راه اندازی شده است و از عموم مردم دعوت می کنیم تا با پیوستن به این پویش در خرید و اهداء قرآن کریم به مساجد ما را یاری کنند.

 

وی بر ضرورت نهادینه کردن فرهنگ خرید قرآن و اهداء به مساجد تاکید کرد و گفت: در این راستا از ظرفیت رسانه ملی و مطبوعات استان زنجان استفاده خواهد شد.

 

این مسئول همچنین به انعقاد تفاهم نامه با آموزش و پرورش استان زنجان در راستای اجرای برنامه های قرآنی با استفاده از ظرفیت کانون های مساجد و دارالقرآن های آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: به همین منظور ستادی با ظرفیت مدیران مسئول کانون های مساجد و نمایندگان آموزش و پرورش تشکیل خواهد شد.

کد خبر 1259005

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =