شعار «مهار تورم، رشد تولید»، مهمترین نسخه درمان اقتصاد کشور است

حجت الاسلام حاجی صادقی با بیان اینکه شعار «مهار تورم، رشد تولید»، نامگذاری شده از سوی رهبر انقلاب، مهمترین نسخه درمان اقتصاد کشور است، اضافه کرد: مقام معظم رهبری امسال دو محور مهم مهار تورم و رشد تولید را مطرح کردند.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از سپاه نیوز، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه در گفتگویی در خصوص شعار سال"مهار تورم، رشد تولید"، اظهار کرد: امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، به عناون یک رهبر بصیر، حکیم، مسلط و دلسوز نسبت به مردم ایران، همواره مهمترین نیاز‌های جامعه را مورد توجه قرار داده اند و آن موارد را به عنوان شعار سال مطرح کردند.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه افزود: مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) در استمرار سال‌های متمادی که محور نامگذاری شعارها، بحث اقتصاد بوده است، امسال دو محور مهم مهار تورم و رشد تولید را مطرح کردند.

 


حجت الاسلام والمسلمین حاحی صادقی تأکید کرد: تولید الحمدالله در این دولت رونق گرفت، اما نیاز دارد یک رشد و جهش بالنده و شکوفایی داشته باشد.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به اینکه بخش‌های زیادی از تورم در بدنه اقتصاد کشور از ناحیه دشمنان تحمیل می‌شود، تصریح کرد: یگ مقداری از این تورم هم به مشکلات داخلی بر می‌گردد، که ان شاءالله امیدواریم شعار سال مورد توجه قرار بگیرد.

 

حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی با بیان اینکه شعار «مهار تورم، رشد تولید»، نامگذاری شده از سوی رهبر انقلاب، مهمترین نسخه درمان اقتصاد کشور است، اضافه کرد: مقام معظم رهبری بر مجود نقص و عیوب و عقب افتادگی در اقتصاد کشور تأکید دارند.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه با تأکید براینکه با تلاش در تحقق «مهار تورم، رشد تولید»، تحول عظیمی در این حوزه‌ها رخ خواهد داد، گفت: بخشی از اقدام تحولی مورد تأکید رهبر انقلاب بر عهده دولت مردان و مسئولین است که با انسجام، جرأت و جسارت و با قدرت این وظیفه را انجام دهند.

 

حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی با اشاره به اینکه بخش دیگر این اقدام تحولی بر عهده مردم است، اضافه کرد: مردم هم در مصرف و هم در حوزه‌های دیگر با مسئولین همراهی داشته باشند تا دشمن را در این عرصه هم شکست دهیم، ان شاءالله.

کد خبر 1258994

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =