مسجد امام رضا(ع) گرمدره میزبان مسافران نوروزی است

مسجد امام رضا(ع) واقع در پارک جنگلی گرمدره یکی از مساجد بین راهی استان البرز است که در جریان عبور و مرور مسافران نوروزی بستری برای حضور نمازگزاران را فراهم کرده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از البرز، مساجد بین راهی در استان البرز بستری برای حضور گردشگران نوروزی است که در میانه مسیر با حضور در این مکان های امن الهی برای دمی با خدا راز و نیاز کنند.

 

افتتاح مساجد بین راهی در مسیر بزرگراه کرج به تهران در ابتدای ورودی شهر مهستان و در ابتدای ورودی پارک جنگلی گرمدره از اقدام های موثر عمرانی بود که در سال ۹۵ انجام شد.

 

حجت الاسلام مرادی در این خصوص به خبرنگار خبرگزاری شبستان از البرز گفت: ستاد اقامه نماز استان البرز نظارت بر ۸ مسجد بین راهی را برعهده دارد، طبق برنامه ریزی های صورت گرفته تدابیری برای ارائه خدمات مطلوب به مسافران در این مساجد در نظر گرفته شده است.

 

مدیر ستاد اقامه نماز استان البرز اظهار کرد: مسجد امام رضا(ع) واقع در پارک جنگلی گرمدره یکی از مساجد بین راهی استان البرز است که در جریان عبور و مرور مسافران نوروزی بستری برای حضور نمازگزاران را فراهم کرده است. 

 

مرادی خاطرنشان کرد: استان البرز محور مواصلاتی ۱۴ استان کشور است از این رو فراهم آوردن شرایط مطلوب در مساجد به منظور میزبانی از نمازگزاران اهمیت اساسی دارد. 

 

 

کد خبر 1258978

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =