روزه اولی های یزدی جشن بزرگ  « ای مهربون تر از مامان و بابام» برگزار کردند+ تصاویر

جشن بزرگ روزه اولی های یزدی با عنوان « ای مهربون تر از مامان و بابام» در میدان امیرچخماق یزد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان در یزد، همزمان با چهارمین روز از بهار 1402 و چهارمین روز از ماه مبارک رمضان، جشن بزرگ روزه اولی های یزدی با عنوان « ای مهربون تر از مامان و بابام» در میدان امیرچخماق یزد برگزار شد.

 

این مراسم پرشور که با نظم و حضور خاصی از مردم یزد و گردشگران یزدی برگزار شد، ابوذر روحی به اجرای سرود سلام فرمانده 1 و سلام فرمانده 2 پرداختند.

 

عمو فردی نژاد و آقا ایوالله نیز در این مراسم به اجرای نمایش ویژه احکام با موضوع روزه داری پرداختند که به صورت طنز به اهمیت توجه به روزه داری و نحوه روزه داری در ماه مبارک رمضان پرداختند.

 

از نکات مورد توجه این مراسم حضور گردشگران غیریزدی بود که به منظور بازدید از استان به حسینیه امیرچخماق سفر کرده بودند و حضوری پرشور در این مراسم داشتند و تحسین برانگیز بود.

 

اجرای گروه سرود عاشقان ولایت با مضمون یزدجهانی، برگزاری مسابقه، اجرای احکام عمو فردی نژاد با موضوع ماه مبارک رمضان و روزه داری از جمله برنامه های دیگر این مراسم بود.

 

این برنامه به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد و سپاه الغدیر یزد برنامه ریزی شده بود که در قالب برنامه های نوروزی سازمان اجرا شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کد خبر 1258930

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =