ماه رمضان، فرصت مناسبی برای کمک به نیازمندان و ایتام است

حسینی با اشاره به اینکه ماه مبارک رمضان، ماه نیکوکاری و بهترین فرصت برای کمک به نیازمندان و ایتام است، گفت: کمک‌های مردمی و خیرین به نیازمندان باعث شده بخشی از نیازهای اساسی اقشار آسیب‌پذیر جامعه برطرف شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از زنجان، سلمان حسینی، مدیرکل بهزیستی استان زنجان در جمع خبرنگاران با تقدیر از حضور پر رنگ خیرین نیکوکار زنجانی در امر مشارکت برای تامین بسته های معیشتی و پوشاک برای مددجویان تحت پوشش و اقشار کم درآمد افزود:خیرین به یاری نیازمندان، اقشار آسیب پذیر، افراد دارای معلولیت و جامعه هدف  بهزیستی بشتابند و سفره های خود را  درقالب سبدهای غذایی یا وجه نقد به سفره مددجویان بهزیستی متصل کنند.

 

وی تصریح کرد: همه ساله بهزیستی در ماه مبارک رمضان تلاش می کند با اتخاذ رویکرد تعاملی با خیرین، برگزاری طرح های متعدد جلب مشارکت، بهره مندی گسترده از ابزارهای مختلف، جذب شرکای اجتماعی اقلام و امکانات مورد نیاز مددجویان را تامین نماید.

 

حسینی با بیان اینکه بهزیستی به دنبال ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری در جامعه است، عنوان کرد: ماه مبارک رمضان، ماه نیکوکاری و بهترین فرصت برای کمک به نیازمندان و ایتام است با وجود اینکه کمک‌های مردمی و خیرین به نیازمندان باعث شده بخشی از نیازهای اساسی اقشار آسیب‌پذیر جامعه برطرف شود اما همچنان نیازمند کمک‌های خیرین و نیکوکاران برای رسیدگی به امور فقرا و نیازمندان هستیم.

 

این مسئول یادآور شد: خیرین و نیکوکاران علاقمند به مشارکت در کمک های مومنانه می توانند مساعدت های نقدی خود را از طریق  شماره حساب ۴۱۶۸۰۳۴۵۴۱۷۶۶۵۴۸   شماره کارت مجازی ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۱۷۸۲۱۶۸  و کد دستوری    #۲۵۰۰۰*۶۶۵۵* واریز و جهت کمک های غیر نقدی به نزدیکترین اداره بهزیستی شهرستان سکونت خود، واحد مشارکت های مردمی مراجعه فرمایند.

کد خبر 1258928

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =