توزیع ۲۰۰ بسته معیشتی ماه رمضان بین نیازمندان حاشیه شهر

مدیر کانون فرهنگی و هنری شهدای شهرک ولیعصر(عج) مسجد مسلم بن عقیل (ع) شیروان گفت: به مناسبت عید نوروز و ماه مبارک رمضان، ۲۰۰ بسته معیشتی تهیه و بین نیازمندان حاشیه شهر و روستاهای این شهرستان توزیع شد.

محمد محمدزاده قانعی -مدیر کانون فرهنگی و هنری شهدای شهرک ولیعصر(عج) مسجد مسلم بن عقیل (ع) شیروان- در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از خراسان شمالی اظهارکرد: هر بسته معیشتی شامل برنج، مرغ، روغن، رب، حبوبات و ماکارونی است که ارزش کل 200 بسته خریداری شده، 800 میلیون ریال است.

 

وی خاطرنشان کرد: تهیه و توزیع بسته های معیشتی با همت و مشارکت توسط گروه جهادی شهید زرهرن شیروان، بسیج سازندگی، هیئت جوانان بنی هاشم(ع)، پایگاه بسیج حضرت ابوالفضل(ع) و مسجد مسلم بن عقیل(ع) این شهرستان انجام شده است.

 

محمدزاده قانعی عنوان کرد: طی سه سال گذشته به برکت گروه هایی جهادی، هیئت ها، کمک های خیرین و نیکوکاران یکی از مهمترین اقدامات سپاه و بسیج راه اندازی نهضت کمک مومنانه است که در طول بیماری کرونا اتفاق افتاد و روز به روز این طرح تکمیل تر و برکات آن برای مردم بیشتر شد.

 

مدیر کانون فرهنگی و هنری شهدای شهرک ولیعصر(عج) مسجد مسلم بن عقیل (ع) شیروان بیان کرد: توزیع بسته‌های کمک مومنانه یکی از برنامه‌های این مرکز خداپسندانه است که در مناسبت‌های مختلف با اجرای رزمایش‌ها این امر را انجام داده و یکی از مهمترین اتفاقات در این طرح بسیج کنندگی ظرفیت‌ها است.

 

محمدزاده قانعی، تسکین آلام بشری را یکی از اهداف این مرکز نیکوکاری دانست و تصریح کرد: همچنین توجه به معیشت نیازمندان و تلاش در رفع بخشی از آن‌ها از دغدغه‌های مهم مسئولان این مرکز نیکوکاری است.

 

کد خبر 1258920

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =