خانواده های معظم شهدا امید و افتخار این نظام هستند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان گفت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران امید و افتخار این نظام هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از زاهدان، محمد ناظری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در دیداری نوروزی و به اتفاق معاون بهداشت و درمان بنیاد و مشاور مدیرکل بنیاد با تعدادی از خانواده های معظم شاهد و ایثارگر در شهرستان زاهدان دیدار و دلجویی نمودند.

ایشان در این دیدارها با تبریک سال نو و حلول ماه مبارک رمضان بیان داشت: تکریم و تجلیل از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران حداقل کاری است که در قبال صبوری و بردباری این خانواده‌ها انجام می‌دهیم.

 

محمد ناظری اظهار داشت: امروز همه ما قدردان ایثار و فداکاری شهدا و ایثارگران هستیم و در برابر صبوری و بردباری آنها سر تعظیم فرود می آوریم.

 

وی خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را امید و افتخار نظام دانست و افزود: نباید فراموش کرد که نه تنها امنیت و آرامش حاکم در این کشور، بلکه عظمت، عزت و اقتدار ایران اسلامی در بین کشورهای منطقه را مدیون خون پاک شهدا و فداکاری ایثارگرانی هستیم که برای دفاع از این انقلاب جانانه جنگیدند.

 

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در ادامه خاطرنشان کرد: در سال جدید خدمت خانواده های عزیز شهدا و ایثارگران رسیدیم تا با یک روحیه ای قوی و توانی مضاعف به این عزیزان خدمت کنیم و امیدوارم که از دعای خیر خانواده های معظم شهدا و ایثارگران بی نصیب نمانیم.

در پایان این دیدارها مشکلات و مسائل آنها پس از بررسی مورد پیگیری قرار گرفت و در پایان لوح سپاس و هدایایی به رسم یادبود به  آنها اهدا گردید.
 

کد خبر 1258917

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =