مدیرکانون یاسوجی سرپرست  هلال احمر چهار محال و بختیاری شد

با حکم رئیس جمعیت هلال احمر کشور، «مسعود مثنوی»، مدیر کانون فرهنگی جوانان حسینی شهر یاسوج، به سمت سرپرست جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری منصوب شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان در گچساران، با حکم رئیس جمعیت هلال احمر کشور، «مسعود مثنوی» مدیر کانون فرهنگی «جوانان حسینی» مسجد امام علی (ع) شهر یاسوج به سمت سرپرست جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری منصوب شد.

 

در حکم «پیر حسین کولیوند» خطاب به «مسعود مثنوی» آمده است: «نظر به شایستگی، تعهد و سوابق مفید و ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان «سرپرست جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری» منصوب می‌شوید.

 

با عنایت به اصول مندرج در اساسنامه جمعیت هلال احمر مبنی بر تلاش در جهت تسکین آلام بشری، کمک به امر سلامت جامعه و دفاع از ارزش‌های انسانی، از جنابعالی انتظار دارم ضمن توجه به جایگاه اجتماعی و فرهنگی استان با بهره‌گیری از پتانسیل‌های درون و برون سازمانی، تمام همت و توان علمی و اجرایی خویش امید است، با استعانت از خداوند متعال در جهت رسیدن به اهداف متعالی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران گام‌های اساسی برداشته و با فصل الخطاب قراردادن منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در سایه همدلی، هم افزایی و همراهی مدیران و همچنین استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود در انجام وظایف پیروز و سربلند باشید.

 

مثنوی، ریاست جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد، معاون هلال احمر کشور و معاون اداری مالی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد را در کارنامه خود دارد.
 

کد خبر 1204754

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha