کاهش 15 درصدی قیمت گوشت قرمز

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام از کاهش 15 درصدی قیمت گوشت قرمز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری شبستان، صدرالله دولت افزود: به دلیل توزیع گوشت‌های منجمد وارداتی قیمت گوشت قرمز در بازار مصرف کاهش یافته است.

 

وی در ادامه افزود: در حال حاضر هر کیلو گوشت تازه گوسفندی 21 هزار و 780 تومان در بازار مصرف عرضه می‌شود که پیش از این 24 هزار و 750 تومان بوده است.

 

به گفته این مقام مسئول، روزانه 50 تن گوشت گوساله منجمد که از کشور برزیل وارد شده در بازار تهران توزیع می‌شود و کلیه فروشگاه‌های زنجیره‌ای سطح شهر این نوع گوشت را عرضه می‌کنند.

 

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام خاطرنشان کرد: هر کیلو گوشت گوساله وارداتی در عمده فروشی هشت هزار و 800 تومان و خرده فروشی 9 هزار و 200 تومان فروخته می‌شود.

 

وی گفت: روزانه بیش از هزار تن مرغ منجمد به قیمت کیلویی سه هزار و 100 تومان که از تولید داخلی ذخیره شده است، در بازار مصرف توزیع می‌شود. همچنین مرغ گرم و تازه که به میزان فراوان تولید می‌شود به قیمت چهار هزار و 200 تومان در مغازه‌های سطح شهر تهران فروخته می‌شود.

 

دولت تاکید کرد: توزیع گوشت قرمز و مرغ تا 15 فروردین ماه ادامه دارد و پس از آن نیز در صورت وجود تقاضا توزیع ادامه می‌یابد.مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: ذخیره سازی به میزان کافی صورت گرفته و هر چقدر تقاضا در بازار مصرف باشد، پاسخگو خواهیم بود و هیچ کمبودی در تامین گوشت مرغ و قرمز نداریم.

 

پایان پیام/

کد خبر 118567

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =