انسداد چندین محور به دلیل کولاک و گردوغبار شدید

درپی انسداد شماری از محورهای کوهستانی در پی بارش برف و کولاک، برخی راه‌های کشور نیز به دلیل گرد و غبار شدید مسدود شده است.

به گزارش خبرگزاری شبستان، پلیس راه کشور در  تشریح آخرین وضعیت راه‌های کشور، اعلام کرد: محورهای تکاب - ایرانخواه، دندی ـ تکاب ـ زنجان ، اسالم ـ خلخال، پونل ـ دوران، چاراویماق ـ مراغه و نیز مریوان ـ سقز به علت کولاک و ریزش برف کماکان مسدود است.

 

از سوی دیگر، محورهای بم ـ ایرانشهر، کرمان ـ شهداد ـ نهبندان در استان کرمان و نیز ایرانشهر ـ نیکشهر، ایرانشهر ـ خاش و ایرانشهر به چابهار در استان سیستان و بلوچستان به علت گردوغبار شدید مسدود است.

 

براساس این گزارش، هم اکنون در راه‌های استان‌های کرمان، سیستان بلوچستان و خراسان جنوبی پدیده گرد و غبار مشاهده می‌شود و مسافران نوروزی باید در این مسیرها احتیاط کرده و با دقت رانندگی کنند تا دچار سانحه نشوند.

 

این گزارش درباره آخرین وضعیت ترافیک جاده‌ای نیز می افزاید: ترافیک در آزادراه تهران ـ کرج، کرج ـ قزوین، تهران ـ قم، هراز، فیروزکوه، کرج ـ چالوس، اصفهان ـ‌ شیراز، تهران ـ سمنان ـ مشهد، قم ـ کاشان، زنجان ـ تبریز، گلستان ـ خراسان شمالی و کلیه ورودی‌های شهر مقدس مشهد نیمه سنگین است.

 

این درحالی است که  ترافیک در آزادراه کرج ـ‌ قزوین در محدوده ترمینال شهید کلانتری تا پل حصارک و ورودی‌های محورهای هزار و کرج ـ چالوس سنگین است.

 

پایان پیام/

کد خبر 118566

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =