تشییع پیکرهای خادم الشهدای اردوهای راهیان نور در رشت

پیکر دو تن از خادم الشهدای اردوهای معنوی راهیان نور بر دوش مردم به ویژه جوانان شهر رشت تشییع و در گلزار شهدای این شهر به خاک سپرده شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از گیلان، مراسم تشییع پیکر دو تن از عوامل اجرایی اردوی راهیان نور دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت که صبح روز 27 اسفند در مسیر بازگشت از اردوی معنوی در شهرستان رزن از توابع همدان بر اثر سانحه رانندگی جان خود را از دست داده بودند، بر روی دوش جوانان شهر رشت تشییع شدند.

 

"نریمان مددی مژدهی" و "محمد مهدی مقدم" از فعالان مذهبی و فرهنگی گیلان بودند که نقش موثری در برگزاری مراسم اهل بیت(ع) در سطح استان داشتند.

 

در این مراسم که با حضور گسترده مردمی برگزار شد، پیکرهای مطهر این خادمان شهدا از مقابل سپاه ناحیه رشت در پل عراق به سمت میدان شهدای ذهاب این شهر تشییع شد و آیت الله رودباری بر این پیکرها نماز گذاردند.

 

پیکرهای مطهر این دو زائر اردوهای راهیان نور مناطق عملیاتی جنوب کشور بعد از مراسم تشییع در قطعه شهدای تازه آباد رشت، آرام گرفتند.

 

"محمد مهدی مقدم" و "نریمان مددی مژدهی"، دو نفر از جوانان و فعالان هیئت‌های مذهبی و بسیج دانشجویی گیلان بودند که در سانحه رانندگی در مسیر بازگشت از اردوی راهیان نور، دعوت حق را لبیک گفتند.

 

پایان پیام/

کد خبر 118550

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =