ارزشها خط قرمز ماست/شهدا را نباید با خرده حساب های سیاسی معامله کرد

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله با تاکید بر اینکه خط قرمز ما شهدا و ارزش هاست و شهدا را نباید با سیاست و خرده حساب های سیاسی معامله کرد؛ ابراز داشت: هر کس از هر گرایش و تفکری باید ملاحظه شهدا را بکند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از کرمان، رئیس شورای سیاستگذاری کنگره شهدای تبلیغات لشکر 41 ثارالله در نخستین همایش رزمندگان تبلیغی دفاع مقدس در سخنانی با استفاده از آیه 67 سوره مبارکه مائده به رسالتی که جامعه در برابر خون شهدا دارد، اشاره کرد.


حجت الاسلام دکتر علی عربپور افزود: رسالت امروز ما در برابر آن خون های پاک شهدا و رزم های بی امان رزمندگان این است که آن مجاهدت ها و خلاقیت ها به نسل آینده منتقل شود.


وی تأکید کرد: زیرساخت ها باید به گونه ای فراهم شود که چنانچه نسل های آینده حتی اگر فیلم های دوران دفاع مقدس را هم ندیدند اما آن را همچون عاشورا و کربلا به راحتی دریافت کنند؛ زیرا دفاع ما به دلیل الهام گرفتن آن از دفاع مقدس بود.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه امروز شعار "الله اکبر" که شعار پیروزی انقلاب و اسلام و شعار نهضمت امام راحل است؛ جهان شمول شده و حتی روزنامه صهیونیستی نیز در جریان جنبش وال استریت به آن اذعان کرده است؛ گفت: بی شک شهدا بودند که این فرهنگ را به نسل امروز منتقل کردند.


وی با بیان اینکه شهدا همایش دوران دفاع مقدس را به عرصه نیایش و عبادت با معبود تبدیل کردند؛ نماز را ترجمان واقعی رزمندگان دفاع مقدس دانست و افزود: به همین دلیل امروز هیچ اثری از دشمنان آنان نیست و صدام، انور سادات، شیخ نشینان حاشیه خلیج فارس و... هیچکدام وجود ندارد و باقیمانده آنان هم رو به اضمحلال است.


دکتر عربپور تصریح کرد: ماندگاری ارزش های دفاع مقدس می رود تا تار و پود لیبرال دموکراسی را در هم بپیچد و این قدرت دفاع مقدس است که امروز دنیا متوجه شده که با شعار الله اکبر که شعار رزمندگان بود، می شود در عرصه بین الملل هم فتوحاتی کسب کرد.


وی با بیان اینکه امروز ما حامل آن عرصه های شورآفرین دفاع مقدس هستیم و میراث گرانقدر این زمان و زمان آینده دفاع مقدس است؛ به جهان شمول شدن شعار" پیروزی خون بر شمشیر" اشاره و تصریح کرد: دفاع مقدس ما تشعشعی از انفجار نور (انقلاب) بود که فرهنگ شهادت را در دنیا جاودانه کرده است.


عربپور، دفاع جانانه و رسالت پیام رسانی و مقاومت و ایستادگی را از رسالت های مهم شهدای عرصه تبلیغات دانست و افزود: دفاع مقدس تمام نشدنی است زیرا امروز جنگ نرم و تهاجم به ارزش های دینی است و دشمن در تلاش است تا اثری از دفاع مقدس نباشد.


مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان اظهار کرد: گرچه اصل جنگ زشت و هراسناکی و ترسناکی را به دنبال دارد اما کیمیاگرانی چون شهدای عرصه تبلیغات صحنه های زیبایی آفریدند که باید رسالت خود را در برابر آنان انجام دهیم.


وی هدف دشمن و حتی تبلیغات خودی در جهت تغییر ذائقه مردم را مورد اشاره قرار داد و افزود: وقتی آن ذائقه تغییر کرد به طور قطع ذائقه فرهنگی مردم راحت تر تغییر می کند و امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند وحدت قلم در عرصه مطبوعات و رسانه ها هستیم.


دکتر عربپور در پایان با تصریح به این مطلب که خط قرمز ما شهدا و ارزش هاست و شهدا را نباید با سیاست و خرده حساب های سیاسی معامله کرد؛ ابراز داشت: هر کس از هر گرایش و تفکری باید ملاحظه شهدا را داشته باشد.

 
پایان پیام/

کد خبر 115924

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =